Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Shogo Ideguchi - BEAUTY OF SILENCE

data publikacji  2023-01-11  komentarze  dodaj komentarz
Hair: Shogo Ideguchi @shogoideguchi. Photographer: Mori Yutaka @mori_yutaka_photo_office / Kenta Nakamura @hanahanamegane17 / Kazuhiro Yaekura. MUA: Madoka Ideguchi @madoka_ideguchi. Styling: Kouichi Fujisaki @kou__chang. Video: Shogo Ideguchi @shogoideguchi.  Czytaj dalej...

Samuel Baptiste & Latil Pascal - CHIC TEXTURE

data publikacji  2023-01-06  komentarze  dodaj komentarz
Direction Artistique: Samuel Baptiste & Latil Pascal. Coiffure & Coloration: Samuel Baptiste. Maquillage: Ambre Thomas. Photographie et Retouche: Pascal Latil. Production & Relation presse: ELP Hair Production Pascal LATIL - www.pascallatil.com  Czytaj dalej...

Eva Gonzalez MAKEOVER - NAYMA

data publikacji  2023-01-05  komentarze  dodaj komentarz
Hair: Eva González Makeover @makeoverlogrono. Photography: David Arnal @davidarnalteam. MUA: Eva Quílez @evaq_mua. Styling: MIKOTO @mikotovill. Video: Isa Monsalve @monsalve_films. Products: Schwarzkopf Professional @shwarzkopfpro.spain  Czytaj dalej...

Laurent Micas - ZOE

data publikacji  2023-01-02  komentarze  dodaj komentarz
Photos and hairstyles: Laurent Micas. Model: Zoe Cope. Coloring: Wella Professional. Material: Babyliss Pro  Czytaj dalej...

Manuel Mon - GAUDILIA

data publikacji  2022-12-30  komentarze  dodaj komentarz
Hair: Manuel Mon @manuelmonoficial. Photography: Bernardo Baragaño @vertigoestudio. MUA: María Montes @__mariamontes__. Styling: Ana González. Model: Heidy Díaz. Products: Revlon Professional Instagram: @revlonprofessional_es.  Czytaj dalej...

Roberto Dallo - POP IMPRESSION

data publikacji  2022-12-29  komentarze  dodaj komentarz
Hair: Roberto Dallo Lafuente @robertopeluqueros. Hair Assistant: María Carmona @sanchezmariacarmencarmona. Photography: Jose Urrutia @pjurrutia. Retouche: Javier Villalabeitia @javiervillalabeitia. MUA: Roberto Peluqueros @robertopeluqueros.  Czytaj dalej...

Jude McEwen - BINARY

data publikacji  2022-12-28  komentarze  dodaj komentarz
Finalist, AHFA Hairdresser of the Year (announced 17th October 2022). Hair Stylist: Jude McEwen @jude_toniandguyperth. Makeup Artist: Kylie O’Toole @kylieotoole. Fashion Stylist: Emma Boseley @emmaboseley. Photographer: Andrew O’Toole @andrewotoolestudios  Czytaj dalej...
Pravana
Chantal
Kaaral manniskan
ADJ Trading - JuliArt nasz
AdrionTrade
aab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur