Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Caterina Di Biase - kolekcja ECLECTIC REMINISCENCE

data publikacji  2022-10-24  komentarze  dodaj komentarz
Finalist, Australian Hairdresser of the Year - 2022 AHIA (Creative) (Announced 13 June) | Photographer: Andrew O’Toole | Hairdresser: Caterina Di Biase @caterinadibiase |  Czytaj dalej...

Migena Furxhi - kolekcja EMPRESS

data publikacji  2022-10-20  komentarze  dodaj komentarz
2022 NAHA Avant Garde Hairdresser of the Year | Collection, Empress | Hair, Migena Furxhi @migenafurxhi | Photography, Damien Carney | Style Director, Nikko Kefalas | MUA, Joanne Gair | Model, Elena Sartison | @hairshots2theworld    Czytaj dalej...

Montibello - kolekcja AMOR

data publikacji  2022-10-19  komentarze  dodaj komentarz
Włosy: Martyna Maria Mosiołek & Wojciech Walczak | Makijaż: Marta Wiola | Stylizacje: Bożena Heflik | Zdjęcia: Dominika Ciechowska | Modelki: Zuzanna Chrabąszcz, Wiktoria Morawska, Aleksandra Orłowska  Czytaj dalej...

Lisa Schoor - kolekcja TO THE RITZ

data publikacji  2022-10-18  komentarze  dodaj komentarz
Hairstylist - Lisa Schoor, Winnipeg, Canada | Makeup - Tannis Legary | Stylist - Linda Nelson | Photographer - Brian Gould | #LisaSchoorHair Czytaj dalej...

Kristie Kesic - kolekcja PLAY

data publikacji  2022-10-13  komentarze  dodaj komentarz
Colourist: Kristie Kesic @kristiekesic @cobellecreative | Hairstylist: Elle Broadhurst @ellerosebroadhurst | Photographer: Georgia Wallace @georgiawallacepictorial | Makeup: Gemma Elaine @gemmaelaine | Stylist: Tamzen Holland @tamzenhollandfashionstylist   Czytaj dalej...

Gonzalo Zarauza - kolekcja BOB IS BOB

data publikacji  2022-10-11  komentarze  dodaj komentarz
Hair: Gonzalo Zarauza @gonzalo_zarauza | Hair Instagram: @centrobeta | Hair Assistant: Laura Irure @laura.irure.3 Photography: David Arnal @davidarnalteam | Retouche: Javier Villalabeitia @javiervillalabeitia  Czytaj dalej...

Paul James Graham - kolekcja NAUTICAL ESCAPE

data publikacji  2022-10-06  komentarze  dodaj komentarz
Hair & Colour by: Paul James Graham | Salon: Paul and Paul Salon, Gold Coast, Australia @paulandpaulsalon | Make Up Artist: Holly Smith | Stylist: Paul James Graham | Photographer: Nathan Duff | @hairshots2theworld Czytaj dalej...
1 ... 45678 ... 152
Emilio
AdrionTrade
Artego NASZ
Montibello
Paul Mitchell
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur