Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Galeria fryzur

fryzury: damskie męskie
Nikki Porter - Mystia | Fryzury: Nikki Porter, Zdjęcia: Kaye Rubi, Stylizacje: Kylie Andrew, Make-up: Crystal Giles & Kylie Watts
Nikki Porter - Mystia | Fryzury: Nikki Porter, Zdjęcia: Kaye Rubi, Stylizacje: Kylie Andrew, Make-up: Crystal Giles & Kylie Watts
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
Saco - Static | Fryzury: Saco International Creative Team, pod przewodnictwem: Richard Ashforth, Zdjęcia: Richard Ashforth, Stroje: Yuki Hagino, Stylizacje: Heather Lyttle, Make-Up: Marco Antonio
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Kobi Bokshish - Allure | Fryzury: Kobi Bokshish, Intershape Hairstylists, Foto: Henryk Lobaczewski, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up: Amelia Axton
Ethos - Re-worked
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Melvin Royce Lane - Urbanity | Fryzury: MELVIN ROYCE LANE @ Mieka Hairdressing, Make-up: MIEKA HAIRDRESSING TEAM, Stylizacje: ELAINE MARSHALL, Zdjęcia: KARLA MAJARNIC
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
CAROLE HADDAD, CORCORZ HAIR – BURLESQUE, Fryzury i koloryzacje: CAROLE HADDAD – CORCORZ BRISBANE QLD – Australia, Zdjęcia: JOHN RAWSON – Wielka Brytania, Make-up: STEVE MENA – Hiszpania, Stylizacje: KELLIE ALDERMAN – Australia
CHLOE HEGAN - CHUMBA CONCEPT SALON - KOLEKCJA BUSHIDO, Fryzury: CHLOE HEGAN, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINNIE RUATOE
David Corbett
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
David Corbett - Street
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
Milek Design
Haute Coiffure Francaise - New Glam | Photo: Szymon Brodziak, fryzury i makijaże: HCF Polska, suknie: IzabelA ŁapińskA, kosmetyki: L’Oreal Professionnel, peruki i treski: Racoon Polska, makijaż: Giorgio Armani Cosmetics
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
CAROLE HADDAD, CORCORZ HAIR – BURLESQUE, Fryzury i koloryzacje: CAROLE HADDAD – CORCORZ BRISBANE QLD – Australia, Zdjęcia: JOHN RAWSON – Wielka Brytania, Make-up: STEVE MENA – Hiszpania, Stylizacje: KELLIE ALDERMAN – Australia
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
CATERINA DI BIASE - HEADING OUT, kolekcja Femme, Fryzury: Caterina Di Biase for Heading Out Hair and Beauty Australia, Foto: Andrew O’Toole, Makeup: Kylie O’Toole, Stylizacje: Pip Cook
Francesco Group Creative Team - Embrace Fryzury: Francesco Group Creative Team, Stylizacje: Thea Lewis, Zdjęcia: Jack Eames
Shinobi - Hidetoshi Shimakawa | Fryzury: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Ma-keup: LUANA VITALE, Stylizacje: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Zdjęcia: PETER TABOR, Salon: É SALON
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Uros Mikic - Big Bang | Fryzury: UROS MIKIC, Make-up: ANITA RUTTER, Zdjęcia: KARLA MAJNARIC, Stylizacje: SAMANTHA DORNING
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
Toni & Guy - 50/50
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
STEFFI TANIAN - ALIEN, Fryzury: STEFFI TANIAN, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, WINDSOR (MELBOURNE, AUSTRALIA), Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINCE VINNIE, www.chumba.com.au,
Emiliano Vitale - Cryptogram | Fryzury: EMILIANO VITALE, Make-up: CLARE READ, Stylizacje: CAROL GAMMARA, Zdjęcia: PAUL SCALA, Salon: É SALON
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
David Corbett
Saco - Static | Fryzury: Saco International Creative Team, pod przewodnictwem: Richard Ashforth, Zdjęcia: Richard Ashforth, Stroje: Yuki Hagino, Stylizacje: Heather Lyttle, Make-Up: Marco Antonio
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
Uros Mikic - Big Bang | Fryzury: UROS MIKIC, Make-up: ANITA RUTTER, Zdjęcia: KARLA MAJNARIC, Stylizacje: SAMANTHA DORNING
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
LEWIS MOORE - HALCYON SOLACE, Fryzury: LEWIS MOORE @ Lewis Moore Salons, Sutton Coldfield, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Stylizacje ubioru: LUCRIEZA MANCINI, Kosmetyki: JOICO
Kieran Haney, Rokk Ebony - Brace | Salon: ROKK EBONY, Fryzury: KIERAN HANLEY, Make-up: SARAH BAXTER, Zdjęcia: ELIZABETH KINNAIRD
Nikki Porter - Mystia | Fryzury: Nikki Porter, Zdjęcia: Kaye Rubi, Stylizacje: Kylie Andrew, Make-up: Crystal Giles & Kylie Watts
Suzie McGill, Rainbow Room International - Nouveau Retro | Fryzury: Suzie Mcgill, Rainbow Room International, Stylizacje Ubioru: Jared Green, Make-up: Jo Sugar, Zdjęcia: John Rawson
Haute Coiffure Francaise - New Glam | Photo: Szymon Brodziak, fryzury i makijaże: HCF Polska, suknie: IzabelA ŁapińskA, kosmetyki: L’Oreal Professionnel, peruki i treski: Racoon Polska, makijaż: Giorgio Armani Cosmetics
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
Haute Coiffure Francaise - Cut | Wykonanie: Haute Coiffure Française, Prezes światowy: Francis L.Rho, Produkcja artystyczna Wiceprezes światowy: Nicolas Christ, Dyrektor artystyczny: Laurent Decreton, Współpraca artystyczna: Pascale DELEUZE, Fryzury: Soph
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
Uros Mikic - Big Bang | Fryzury: UROS MIKIC, Make-up: ANITA RUTTER, Zdjęcia: KARLA MAJNARIC, Stylizacje: SAMANTHA DORNING
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Scott Sloan - Eastern Expression | Fryzury: Scott Sloan, Foto: Andrew O’Toole, Stylizacje ubioru: Mikey Ayoubi, Make-up: Kylie O’Toole
Kobi Bokshish - Allure | Fryzury: Kobi Bokshish, Intershape Hairstylists, Foto: Henryk Lobaczewski, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up: Amelia Axton
Adam Ciaccia - Neon Dolls | Fryzury: Adam Ciaccia, Salon: Axis Hairdressing, Zdjęcia: Jez Rozdarz, Make Up Artist: Jolina O’hair/Thea Dowie, Stylizacje: Sofia Polak/Nicole Dwight, strona www I Show Telewizyjny Online: Axishair.com.au
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
Mandy Kingsman - EON | Fryzury: Mandy Kingsman, Zdjęcia: Jenni Hare, Make-up: Nicole Thompson, Stylizacje: Jana Bartolo
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
Shinobi - Hidetoshi Shimakawa | Fryzury: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Ma-keup: LUANA VITALE, Stylizacje: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Zdjęcia: PETER TABOR, Salon: É SALON
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
KRISTY HODGSON - FAUX REBELLION, Fryzury: KRISTY HODGSON, JARAHS HAIR - BERRI & LOXTON, SOUTH AUSTRALIA, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAUL BLANCHE, Stylizacje: VINN RUATOE
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Jordan Hone - Gothic Fairytale | Fryzury i stylizacje: Jordan Hone, Foto: Mitchell McKlennan, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up Belinda Kruse
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Jordan Hone - Gothic Fairytale | Fryzury i stylizacje: Jordan Hone, Foto: Mitchell McKlennan, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up Belinda Kruse
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Paul Serville - Servilles Summer 2013 | Dyrektor artystyczny: Paul Serville, Fryzury: Servilles Creative Team, Foto: Andrew O’Toole, Make-up: Kylie O’Toole, Stylizacje ubioru: Kylie Cooke, Salon/organizacja: Servilles, www.servilles.com
FRANK APOSTOLOPOULOS – BIBA, GLAMOUR, Fryzury: FRANK APOSTOLOPOULOS, BIBA Dyrektor Kreatywny AUSTRALIA, www.biba.com.au, Zdjęcia: ANDREW OTOOLE, Make-up: KYLIE OTOOLE, Stylizacje ubioru: MELISSA NIXON
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
CATERINA DI BIASE - HEADING OUT, kolekcja Femme, Fryzury: Caterina Di Biase for Heading Out Hair and Beauty Australia, Foto: Andrew O’Toole, Makeup: Kylie O’Toole, Stylizacje: Pip Cook
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
Paul Serville - Servilles Summer 2013 | Dyrektor artystyczny: Paul Serville, Fryzury: Servilles Creative Team, Foto: Andrew O’Toole, Make-up: Kylie O’Toole, Stylizacje ubioru: Kylie Cooke, Salon/organizacja: Servilles, www.servilles.com
Nikki Porter - Mystia | Fryzury: Nikki Porter, Zdjęcia: Kaye Rubi, Stylizacje: Kylie Andrew, Make-up: Crystal Giles & Kylie Watts
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Melvin Royce Lane - Urbanity | Fryzury: MELVIN ROYCE LANE @ Mieka Hairdressing, Make-up: MIEKA HAIRDRESSING TEAM, Stylizacje: ELAINE MARSHALL, Zdjęcia: KARLA MAJARNIC
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
David Corbett
KRISTY HODGSON - FAUX REBELLION, Fryzury: KRISTY HODGSON, JARAHS HAIR - BERRI & LOXTON, SOUTH AUSTRALIA, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAUL BLANCHE, Stylizacje: VINN RUATOE
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
STEFFI TANIAN - ALIEN, Fryzury: STEFFI TANIAN, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, WINDSOR (MELBOURNE, AUSTRALIA), Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINCE VINNIE, www.chumba.com.au,
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
David Corbett - Street
Emiliano Vitale - Cryptogram | Fryzury: EMILIANO VITALE, Make-up: CLARE READ, Stylizacje: CAROL GAMMARA, Zdjęcia: PAUL SCALA, Salon: É SALON
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Toni & Guy - 50/50
FRANK APOSTOLOPOULOS – BIBA, GLAMOUR, Fryzury: FRANK APOSTOLOPOULOS, BIBA Dyrektor Kreatywny AUSTRALIA, www.biba.com.au, Zdjęcia: ANDREW OTOOLE, Make-up: KYLIE OTOOLE, Stylizacje ubioru: MELISSA NIXON
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Milek Design
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
Fryzury: Kristy Furniss, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Carolina Rojas, Stylizacje ubioru: Kristy Furniss
Ethos - Re-worked
Haute Coiffure Francaise - Cut | Wykonanie: Haute Coiffure Française, Prezes światowy: Francis L.Rho, Produkcja artystyczna Wiceprezes światowy: Nicolas Christ, Dyrektor artystyczny: Laurent Decreton, Współpraca artystyczna: Pascale DELEUZE, Fryzury: Soph
Adam Ciaccia - Neon Dolls | Fryzury: Adam Ciaccia, Salon: Axis Hairdressing, Zdjęcia: Jez Rozdarz, Make Up Artist: Jolina O’hair/Thea Dowie, Stylizacje: Sofia Polak/Nicole Dwight, strona www I Show Telewizyjny Online: Axishair.com.au
Uros Mikic - Big Bang | Fryzury: UROS MIKIC, Make-up: ANITA RUTTER, Zdjęcia: KARLA MAJNARIC, Stylizacje: SAMANTHA DORNING
Saco - Static | Fryzury: Saco International Creative Team, pod przewodnictwem: Richard Ashforth, Zdjęcia: Richard Ashforth, Stroje: Yuki Hagino, Stylizacje: Heather Lyttle, Make-Up: Marco Antonio
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
Shinobi - Hidetoshi Shimakawa | Fryzury: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Ma-keup: LUANA VITALE, Stylizacje: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Zdjęcia: PETER TABOR, Salon: É SALON
FRANK APOSTOLOPOULOS – BIBA, GLAMOUR, Fryzury: FRANK APOSTOLOPOULOS, BIBA Dyrektor Kreatywny AUSTRALIA, www.biba.com.au, Zdjęcia: ANDREW OTOOLE, Make-up: KYLIE OTOOLE, Stylizacje ubioru: MELISSA NIXON
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Adam Ciaccia - Neon Dolls | Fryzury: Adam Ciaccia, Salon: Axis Hairdressing, Zdjęcia: Jez Rozdarz, Make Up Artist: Jolina O’hair/Thea Dowie, Stylizacje: Sofia Polak/Nicole Dwight, strona www I Show Telewizyjny Online: Axishair.com.au
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Toni & Guy - 50/50
Emiliano Vitale - Cryptogram | Fryzury: EMILIANO VITALE, Make-up: CLARE READ, Stylizacje: CAROL GAMMARA, Zdjęcia: PAUL SCALA, Salon: É SALON
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
Chumba Concept Salon - Harlequin | Salon: Chumba Concept Salon, Melbourne, Koloryzacje: Belinda Keeley, Fryzury: Carl Keeley, Peter Koziell and Chris Gratton, Make-up: Paul Blanch, Foto: Carl Keeley, Stylizacje ubioru: Kate Carnegie
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
Jo Bellamy - Raw Spectrum | Fryzury: Jo Bellamy, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Isabella Schimid, Stylizacje ubioru: Alicia Doust
David Corbett
Nina Krajco - Bomton Studios | Fryzury: NINA KRAJCO @ Bomton Studio, Prague, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: ADRIANA BARTOŠOVÁ, Stylizacje ubioru: MILENA ZHURAVLOVA
Fryzura: Papas and Pace, Dmitri Papas, Koloryzacja: Justin Pace, Make-Up: Merton Muaremi, Foto: Amber Toms
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
David Corbett
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Mandy Kingsman - EON | Fryzury: Mandy Kingsman, Zdjęcia: Jenni Hare, Make-up: Nicole Thompson, Stylizacje: Jana Bartolo
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
Jordan Hone - Gothic Fairytale | Fryzury i stylizacje: Jordan Hone, Foto: Mitchell McKlennan, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up Belinda Kruse
Milek Design
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Fryzury: Zaremba International Academy, Martyna Bryk, Agnieszka Zaremba-Konopa, Make up: Feniks Style Kamilla Jastrzębska, Foto: Natalia Kuligowska/052b creative agency, Stroje projektu: Magdalena Carter, Sesję zrealizowano we wnętrzach Villa Secesja Bydg
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Fryzury: Kristy Furniss, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Carolina Rojas, Stylizacje ubioru: Kristy Furniss
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
Fryzury: Zaremba International Academy, Martyna Bryk, Agnieszka Zaremba-Konopa, Make up: Feniks Style Kamilla Jastrzębska, Foto: Natalia Kuligowska/052b creative agency, Stroje projektu: Magdalena Carter, Sesję zrealizowano we wnętrzach Villa Secesja Bydg
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Milek Design
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
Emiliano Vitale - Cryptogram | Fryzury: EMILIANO VITALE, Make-up: CLARE READ, Stylizacje: CAROL GAMMARA, Zdjęcia: PAUL SCALA, Salon: É SALON
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
Francesco Group Creative Team - Embrace Fryzury: Francesco Group Creative Team, Stylizacje: Thea Lewis, Zdjęcia: Jack Eames
Lisa Muscat, É Salon | Fryzury: LISA MUSCAT, Make-up: CHEREINE WADDELL, Zdjcia: É SALON CREATIVE, Styzliacje: É SALON CREATIVE, Salon: É SALON
CATERINA DI BIASE - HEADING OUT, kolekcja Femme, Fryzury: Caterina Di Biase for Heading Out Hair and Beauty Australia, Foto: Andrew O’Toole, Makeup: Kylie O’Toole, Stylizacje: Pip Cook
Suzie McGill, Rainbow Room International - Nouveau Retro | Fryzury: Suzie Mcgill, Rainbow Room International, Stylizacje Ubioru: Jared Green, Make-up: Jo Sugar, Zdjęcia: John Rawson
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
Saco - Static | Fryzury: Saco International Creative Team, pod przewodnictwem: Richard Ashforth, Zdjęcia: Richard Ashforth, Stroje: Yuki Hagino, Stylizacje: Heather Lyttle, Make-Up: Marco Antonio
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
Milek Design
Fryzura: Papas and Pace, Dmitri Papas, Koloryzacja: Justin Pace, Make-Up: Merton Muaremi, Foto: Amber Toms
Olyvia Zynevych, Miekka Hairdressing - Teinte | Fryzury: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Koloryzacje: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Make-Up: DANIELLE PAPAZ @ Mieka Hairdressing, Zdjęcia: ANDREW MACCOLL, Modelki: FERN, ZOE, JESS, JAYDE @ Divi
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Haute Coiffure Francaise - Cut | Wykonanie: Haute Coiffure Française, Prezes światowy: Francis L.Rho, Produkcja artystyczna Wiceprezes światowy: Nicolas Christ, Dyrektor artystyczny: Laurent Decreton, Współpraca artystyczna: Pascale DELEUZE, Fryzury: Soph
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
STEFFI TANIAN - ALIEN, Fryzury: STEFFI TANIAN, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, WINDSOR (MELBOURNE, AUSTRALIA), Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINCE VINNIE, www.chumba.com.au,
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Mandy Kingsman - EON | Fryzury: Mandy Kingsman, Zdjęcia: Jenni Hare, Make-up: Nicole Thompson, Stylizacje: Jana Bartolo
Fryzury: Kristy Furniss, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Carolina Rojas, Stylizacje ubioru: Kristy Furniss
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
David Corbett - Street
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Francesco Group Creative Team - Embrace Fryzury: Francesco Group Creative Team, Stylizacje: Thea Lewis, Zdjęcia: Jack Eames
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Emiliano Vitale - Cryptogram | Fryzury: EMILIANO VITALE, Make-up: CLARE READ, Stylizacje: CAROL GAMMARA, Zdjęcia: PAUL SCALA, Salon: É SALON
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
David Corbett
FRANK APOSTOLOPOULOS – BIBA, GLAMOUR, Fryzury: FRANK APOSTOLOPOULOS, BIBA Dyrektor Kreatywny AUSTRALIA, www.biba.com.au, Zdjęcia: ANDREW OTOOLE, Make-up: KYLIE OTOOLE, Stylizacje ubioru: MELISSA NIXON
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
Fryzury: Zaremba International Academy, Martyna Bryk, Agnieszka Zaremba-Konopa, Make up: Feniks Style Kamilla Jastrzębska, Foto: Natalia Kuligowska/052b creative agency, Stroje projektu: Magdalena Carter, Sesję zrealizowano we wnętrzach Villa Secesja Bydg
KRISTY HODGSON - FAUX REBELLION, Fryzury: KRISTY HODGSON, JARAHS HAIR - BERRI & LOXTON, SOUTH AUSTRALIA, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAUL BLANCHE, Stylizacje: VINN RUATOE
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Haute Coiffure Francaise - Cut | Wykonanie: Haute Coiffure Française, Prezes światowy: Francis L.Rho, Produkcja artystyczna Wiceprezes światowy: Nicolas Christ, Dyrektor artystyczny: Laurent Decreton, Współpraca artystyczna: Pascale DELEUZE, Fryzury: Soph
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
Kieran Haney, Rokk Ebony - Brace | Salon: ROKK EBONY, Fryzury: KIERAN HANLEY, Make-up: SARAH BAXTER, Zdjęcia: ELIZABETH KINNAIRD
Francesco Group Creative Team - Embrace Fryzury: Francesco Group Creative Team, Stylizacje: Thea Lewis, Zdjęcia: Jack Eames
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Saco - Static | Fryzury: Saco International Creative Team, pod przewodnictwem: Richard Ashforth, Zdjęcia: Richard Ashforth, Stroje: Yuki Hagino, Stylizacje: Heather Lyttle, Make-Up: Marco Antonio
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Lisa Muscat, É Salon | Fryzury: LISA MUSCAT, Make-up: CHEREINE WADDELL, Zdjcia: É SALON CREATIVE, Styzliacje: É SALON CREATIVE, Salon: É SALON
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Toni & Guy - 50/50
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
CHLOE HEGAN - CHUMBA CONCEPT SALON - KOLEKCJA BUSHIDO, Fryzury: CHLOE HEGAN, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINNIE RUATOE
CAROLE HADDAD, CORCORZ HAIR – BURLESQUE, Fryzury i koloryzacje: CAROLE HADDAD – CORCORZ BRISBANE QLD – Australia, Zdjęcia: JOHN RAWSON – Wielka Brytania, Make-up: STEVE MENA – Hiszpania, Stylizacje: KELLIE ALDERMAN – Australia
Jo Bellamy - Raw Spectrum | Fryzury: Jo Bellamy, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Isabella Schimid, Stylizacje ubioru: Alicia Doust
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Fryzura: Papas and Pace, Dmitri Papas, Koloryzacja: Justin Pace, Make-Up: Merton Muaremi, Foto: Amber Toms
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
David Corbett
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
CAROLE HADDAD, CORCORZ HAIR – BURLESQUE, Fryzury i koloryzacje: CAROLE HADDAD – CORCORZ BRISBANE QLD – Australia, Zdjęcia: JOHN RAWSON – Wielka Brytania, Make-up: STEVE MENA – Hiszpania, Stylizacje: KELLIE ALDERMAN – Australia
David Corbett
Lisa Muscat, É Salon | Fryzury: LISA MUSCAT, Make-up: CHEREINE WADDELL, Zdjcia: É SALON CREATIVE, Styzliacje: É SALON CREATIVE, Salon: É SALON
Fryzura: Papas and Pace, Dmitri Papas, Koloryzacja: Justin Pace, Make-Up: Merton Muaremi, Foto: Amber Toms
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Ethos - Re-worked
Jo Bellamy - Raw Spectrum | Fryzury: Jo Bellamy, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Isabella Schimid, Stylizacje ubioru: Alicia Doust
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
Adam Ciaccia - Neon Dolls | Fryzury: Adam Ciaccia, Salon: Axis Hairdressing, Zdjęcia: Jez Rozdarz, Make Up Artist: Jolina O’hair/Thea Dowie, Stylizacje: Sofia Polak/Nicole Dwight, strona www I Show Telewizyjny Online: Axishair.com.au
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Chumba Concept Salon - Harlequin | Salon: Chumba Concept Salon, Melbourne, Koloryzacje: Belinda Keeley, Fryzury: Carl Keeley, Peter Koziell and Chris Gratton, Make-up: Paul Blanch, Foto: Carl Keeley, Stylizacje ubioru: Kate Carnegie
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
Paul Serville - Servilles Summer 2013 | Dyrektor artystyczny: Paul Serville, Fryzury: Servilles Creative Team, Foto: Andrew O’Toole, Make-up: Kylie O’Toole, Stylizacje ubioru: Kylie Cooke, Salon/organizacja: Servilles, www.servilles.com
KRISTY HODGSON - FAUX REBELLION, Fryzury: KRISTY HODGSON, JARAHS HAIR - BERRI & LOXTON, SOUTH AUSTRALIA, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAUL BLANCHE, Stylizacje: VINN RUATOE
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Kobi Bokshish - Allure | Fryzury: Kobi Bokshish, Intershape Hairstylists, Foto: Henryk Lobaczewski, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up: Amelia Axton
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
Jo Bellamy - Raw Spectrum | Fryzury: Jo Bellamy, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Isabella Schimid, Stylizacje ubioru: Alicia Doust
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
David Corbett
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
Nina Krajco - Bomton Studios | Fryzury: NINA KRAJCO @ Bomton Studio, Prague, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: ADRIANA BARTOŠOVÁ, Stylizacje ubioru: MILENA ZHURAVLOVA
Scott Sloan - Eastern Expression | Fryzury: Scott Sloan, Foto: Andrew O’Toole, Stylizacje ubioru: Mikey Ayoubi, Make-up: Kylie O’Toole
CHLOE HEGAN - CHUMBA CONCEPT SALON - KOLEKCJA BUSHIDO, Fryzury: CHLOE HEGAN, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINNIE RUATOE
Toni & Guy - 50/50
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Mandy Kingsman - EON | Fryzury: Mandy Kingsman, Zdjęcia: Jenni Hare, Make-up: Nicole Thompson, Stylizacje: Jana Bartolo
Suzie McGill, Rainbow Room International - Nouveau Retro | Fryzury: Suzie Mcgill, Rainbow Room International, Stylizacje Ubioru: Jared Green, Make-up: Jo Sugar, Zdjęcia: John Rawson
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
CAROLE HADDAD, CORCORZ HAIR – BURLESQUE, Fryzury i koloryzacje: CAROLE HADDAD – CORCORZ BRISBANE QLD – Australia, Zdjęcia: JOHN RAWSON – Wielka Brytania, Make-up: STEVE MENA – Hiszpania, Stylizacje: KELLIE ALDERMAN – Australia
Toni & Guy - 50/50
Melvin Royce Lane - Urbanity | Fryzury: MELVIN ROYCE LANE @ Mieka Hairdressing, Make-up: MIEKA HAIRDRESSING TEAM, Stylizacje: ELAINE MARSHALL, Zdjęcia: KARLA MAJARNIC
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
PASTELS DUBAI - Safari, Salon: PASTELS SALONS - DUBAI, Fryzury: PASTELS ARTISTIC TEAM, Zdjęcia: PETER RICHWEISZ, Make-up: JOJO DANTESPADUA, Stylizacje ubioru: JAMES HARRIS, WWW.PASTELS-SALON.COM
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
LEWIS MOORE - HALCYON SOLACE, Fryzury: LEWIS MOORE @ Lewis Moore Salons, Sutton Coldfield, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Stylizacje ubioru: LUCRIEZA MANCINI, Kosmetyki: JOICO
PETER KOZIELL, CHUMBA CONCEPT SALON – NINE, Fryzury: PETER KOZIELL, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAULY BLANCH, Stylizacje: VINNI RUATOE.
Shinobi - Hidetoshi Shimakawa | Fryzury: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Ma-keup: LUANA VITALE, Stylizacje: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Zdjęcia: PETER TABOR, Salon: É SALON
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
Saco - Static | Fryzury: Saco International Creative Team, pod przewodnictwem: Richard Ashforth, Zdjęcia: Richard Ashforth, Stroje: Yuki Hagino, Stylizacje: Heather Lyttle, Make-Up: Marco Antonio
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
KRISTY HODGSON - FAUX REBELLION, Fryzury: KRISTY HODGSON, JARAHS HAIR - BERRI & LOXTON, SOUTH AUSTRALIA, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAUL BLANCHE, Stylizacje: VINN RUATOE
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Scott Sloan - Eastern Expression | Fryzury: Scott Sloan, Foto: Andrew O’Toole, Stylizacje ubioru: Mikey Ayoubi, Make-up: Kylie O’Toole
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Milek Design
PETER KOZIELL, CHUMBA CONCEPT SALON – NINE, Fryzury: PETER KOZIELL, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAULY BLANCH, Stylizacje: VINNI RUATOE.
STEFFI TANIAN - ALIEN, Fryzury: STEFFI TANIAN, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, WINDSOR (MELBOURNE, AUSTRALIA), Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINCE VINNIE, www.chumba.com.au,
Haute Coiffure Francaise - New Glam | Photo: Szymon Brodziak, fryzury i makijaże: HCF Polska, suknie: IzabelA ŁapińskA, kosmetyki: L’Oreal Professionnel, peruki i treski: Racoon Polska, makijaż: Giorgio Armani Cosmetics
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
Olyvia Zynevych, Miekka Hairdressing - Teinte | Fryzury: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Koloryzacje: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Make-Up: DANIELLE PAPAZ @ Mieka Hairdressing, Zdjęcia: ANDREW MACCOLL, Modelki: FERN, ZOE, JESS, JAYDE @ Divi
Toni & Guy - 50/50
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
Fryzury: Kristy Furniss, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Carolina Rojas, Stylizacje ubioru: Kristy Furniss
Lorna Evans - Long Hair Secrets Unlocked | Fryzury: Lorna Evans www.lornaevanseducation.com.au, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Elaine Marshall, Make-up: Victoria Hull
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Fryzury: Kristy Furniss, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Carolina Rojas, Stylizacje ubioru: Kristy Furniss
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Fryzury: Zaremba International Academy, Martyna Bryk, Agnieszka Zaremba-Konopa, Make up: Feniks Style Kamilla Jastrzębska, Foto: Natalia Kuligowska/052b creative agency, Stroje projektu: Magdalena Carter, Sesję zrealizowano we wnętrzach Villa Secesja Bydg
Milek Design
Kobi Bokshish - Allure | Fryzury: Kobi Bokshish, Intershape Hairstylists, Foto: Henryk Lobaczewski, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up: Amelia Axton
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
CHLOE HEGAN - CHUMBA CONCEPT SALON - KOLEKCJA BUSHIDO, Fryzury: CHLOE HEGAN, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINNIE RUATOE
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
Haute Coiffure Francaise - New Glam | Photo: Szymon Brodziak, fryzury i makijaże: HCF Polska, suknie: IzabelA ŁapińskA, kosmetyki: L’Oreal Professionnel, peruki i treski: Racoon Polska, makijaż: Giorgio Armani Cosmetics
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Ethos - Re-worked
Scott Sloan - Eastern Expression | Fryzury: Scott Sloan, Foto: Andrew O’Toole, Stylizacje ubioru: Mikey Ayoubi, Make-up: Kylie O’Toole
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
Andrea De Deugd - Ethereal | Fryzury: Andrea de Deugd. Make-Up: Lizzie Sharp, Zdjęcia: Vicky Papas, Designer: Vegara
Fryzura: Papas and Pace, Dmitri Papas, Koloryzacja: Justin Pace, Make-Up: Merton Muaremi, Foto: Amber Toms
PETER KOZIELL, CHUMBA CONCEPT SALON – NINE, Fryzury: PETER KOZIELL, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAULY BLANCH, Stylizacje: VINNI RUATOE.
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
JAMIE STEVENS HAIR - HAIR: Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, PHOTOGRAPHY: Barry Jeffery, MAKEUP: Dragon, CLOTHES STYLING: Bernard Connolly, PRODUCTS: Matrix Haircare
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Nikki Porter - Mystia | Fryzury: Nikki Porter, Zdjęcia: Kaye Rubi, Stylizacje: Kylie Andrew, Make-up: Crystal Giles & Kylie Watts
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Sharon Blain - Ombres Noires | Fryzury: Sharon Blain i The Art of Hair Creative Team, Make-up: Susan Markovic, Foto: Ian Golding, Stylizacje ubioru: Peter Dwyer
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Lisa Muscat, É Salon | Fryzury: LISA MUSCAT, Make-up: CHEREINE WADDELL, Zdjcia: É SALON CREATIVE, Styzliacje: É SALON CREATIVE, Salon: É SALON
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
CATERINA DI BIASE - HEADING OUT, kolekcja Femme, Fryzury: Caterina Di Biase for Heading Out Hair and Beauty Australia, Foto: Andrew O’Toole, Makeup: Kylie O’Toole, Stylizacje: Pip Cook
Ethos - Re-worked
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
CHLOE HEGAN - CHUMBA CONCEPT SALON - KOLEKCJA BUSHIDO, Fryzury: CHLOE HEGAN, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINNIE RUATOE
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Melvin Royce Lane - Urbanity | Fryzury: MELVIN ROYCE LANE @ Mieka Hairdressing, Make-up: MIEKA HAIRDRESSING TEAM, Stylizacje: ELAINE MARSHALL, Zdjęcia: KARLA MAJARNIC
Olyvia Zynevych, Miekka Hairdressing - Teinte | Fryzury: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Koloryzacje: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Make-Up: DANIELLE PAPAZ @ Mieka Hairdressing, Zdjęcia: ANDREW MACCOLL, Modelki: FERN, ZOE, JESS, JAYDE @ Divi
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
PETER KOZIELL, CHUMBA CONCEPT SALON – NINE, Fryzury: PETER KOZIELL, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAULY BLANCH, Stylizacje: VINNI RUATOE.
FRANK APOSTOLOPOULOS – BIBA, GLAMOUR, Fryzury: FRANK APOSTOLOPOULOS, BIBA Dyrektor Kreatywny AUSTRALIA, www.biba.com.au, Zdjęcia: ANDREW OTOOLE, Make-up: KYLIE OTOOLE, Stylizacje ubioru: MELISSA NIXON
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Adam Ciaccia - Neon Dolls | Fryzury: Adam Ciaccia, Salon: Axis Hairdressing, Zdjęcia: Jez Rozdarz, Make Up Artist: Jolina O’hair/Thea Dowie, Stylizacje: Sofia Polak/Nicole Dwight, strona www I Show Telewizyjny Online: Axishair.com.au
Ethos - Re-worked
Olyvia Zynevych, Miekka Hairdressing - Teinte | Fryzury: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Koloryzacje: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Make-Up: DANIELLE PAPAZ @ Mieka Hairdressing, Zdjęcia: ANDREW MACCOLL, Modelki: FERN, ZOE, JESS, JAYDE @ Divi
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
David Corbett
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Suzie McGill, Rainbow Room International - Nouveau Retro | Fryzury: Suzie Mcgill, Rainbow Room International, Stylizacje Ubioru: Jared Green, Make-up: Jo Sugar, Zdjęcia: John Rawson
KRISTY HODGSON - FAUX REBELLION, Fryzury: KRISTY HODGSON, JARAHS HAIR - BERRI & LOXTON, SOUTH AUSTRALIA, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAUL BLANCHE, Stylizacje: VINN RUATOE
Harry Boocock - Ice Maidens | Fryzury: Harry Boocock & Chris Horsman, Foto: Jim Crone, Make-up: Lee Pearson, Stylizacje ubioru: Claire Frifth
Chumba Concept Salon - Harlequin | Salon: Chumba Concept Salon, Melbourne, Koloryzacje: Belinda Keeley, Fryzury: Carl Keeley, Peter Koziell and Chris Gratton, Make-up: Paul Blanch, Foto: Carl Keeley, Stylizacje ubioru: Kate Carnegie
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Fryzury: Zaremba International Academy, Martyna Bryk, Agnieszka Zaremba-Konopa, Make up: Feniks Style Kamilla Jastrzębska, Foto: Natalia Kuligowska/052b creative agency, Stroje projektu: Magdalena Carter, Sesję zrealizowano we wnętrzach Villa Secesja Bydg
Nina Krajco - Bomton Studios | Fryzury: NINA KRAJCO @ Bomton Studio, Prague, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: ADRIANA BARTOŠOVÁ, Stylizacje ubioru: MILENA ZHURAVLOVA
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Jo Bellamy - Raw Spectrum | Fryzury: Jo Bellamy, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Isabella Schimid, Stylizacje ubioru: Alicia Doust
Haute Coiffure Francaise - New Glam | Photo: Szymon Brodziak, fryzury i makijaże: HCF Polska, suknie: IzabelA ŁapińskA, kosmetyki: L’Oreal Professionnel, peruki i treski: Racoon Polska, makijaż: Giorgio Armani Cosmetics
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Toni & Guy - 50/50
LEWIS MOORE - HALCYON SOLACE, Fryzury: LEWIS MOORE @ Lewis Moore Salons, Sutton Coldfield, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Stylizacje ubioru: LUCRIEZA MANCINI, Kosmetyki: JOICO
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Toni & Guy - 50/50
Jo Bellamy - Raw Spectrum | Fryzury: Jo Bellamy, Foto: Karla Majnaric, Make-up: Isabella Schimid, Stylizacje ubioru: Alicia Doust
Fryzura: Lorna Evans Education, Ainsley Winnell, Ashlea Aitken, Connie Giaquinto, Connie Raniolo, Jena Pinn, Kyanne Wagensveld, Kyleen Phillips, Nicole Habenschuss, Stecey Poson, Tiffany Decaux, Toni Ratcliffe, Mentorka w dzidzienie upięć: Lorna Evans, Zd
CATERINA DI BIASE - HEADING OUT, kolekcja Femme, Fryzury: Caterina Di Biase for Heading Out Hair and Beauty Australia, Foto: Andrew O’Toole, Makeup: Kylie O’Toole, Stylizacje: Pip Cook
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Melvin Royce Lane - Urbanity | Fryzury: MELVIN ROYCE LANE @ Mieka Hairdressing, Make-up: MIEKA HAIRDRESSING TEAM, Stylizacje: ELAINE MARSHALL, Zdjęcia: KARLA MAJARNIC
Lisa Muscat, É Salon | Fryzury: LISA MUSCAT, Make-up: CHEREINE WADDELL, Zdjcia: É SALON CREATIVE, Styzliacje: É SALON CREATIVE, Salon: É SALON
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Scott Sloan - Eastern Expression | Fryzury: Scott Sloan, Foto: Andrew O’Toole, Stylizacje ubioru: Mikey Ayoubi, Make-up: Kylie O’Toole
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
FRANK APOSTOLOPOULOS – BIBA, GLAMOUR, Fryzury: FRANK APOSTOLOPOULOS, BIBA Dyrektor Kreatywny AUSTRALIA, www.biba.com.au, Zdjęcia: ANDREW OTOOLE, Make-up: KYLIE OTOOLE, Stylizacje ubioru: MELISSA NIXON
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
PETER KOZIELL, CHUMBA CONCEPT SALON – NINE, Fryzury: PETER KOZIELL, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAULY BLANCH, Stylizacje: VINNI RUATOE.
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
Adam Ciaccia - Neon Dolls | Fryzury: Adam Ciaccia, Salon: Axis Hairdressing, Zdjęcia: Jez Rozdarz, Make Up Artist: Jolina O’hair/Thea Dowie, Stylizacje: Sofia Polak/Nicole Dwight, strona www I Show Telewizyjny Online: Axishair.com.au
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Neil Barton - Androgyny | Fryzury: Neil Barton, Stylizacje Ubioru: Jo Philips, Make-Up: Nora Nona Photography: Stuart Weston, Kosmetyki: Goldwell
Fryzury: Zaremba International Academy, Martyna Bryk, Agnieszka Zaremba-Konopa, Make up: Feniks Style Kamilla Jastrzębska, Foto: Natalia Kuligowska/052b creative agency, Stroje projektu: Magdalena Carter, Sesję zrealizowano we wnętrzach Villa Secesja Bydg
Jordan Hone - Gothic Fairytale | Fryzury i stylizacje: Jordan Hone, Foto: Mitchell McKlennan, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up Belinda Kruse
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
Academy Vladimir Tarasyuk - Masterpiece Collection, Dyrektor artystyczny: YURIY BELINOVICH (ЮРИЙ БЕЛИНОВИЧ), Fryzury: ANTON KOCHETKOV (АНТОН КОЧЕТКОВ), Zdjęcia: SERGEY VINNIK (СЕРГЕЙ ВИННИК), Make-up: REGINA KRAVCHUK (РЕГИНА КРАВЧУК)
Fryzura: Jonathan de Francesco for Brooks+Brooks, Make up: Jairo Dual Bayo, Products: L’Oréal, Photographer: Jenny Hands
Saco - Head Gehog | Zdjęcia: MAXIME STANGE I PAULINE DARLEY, Przybranie głowy: PIERRE SAINT SEVER DLA SACO, Make-up: YANN BOUSSARD LARCHER II,
JAMIE STEVENS HAIR - Fryzury: TASHA STEVENS, Zdjęcia: BARRY JEFFERY, Make-up: DRAGON, Stylizacje ubioru: BERNARD CONNOLLY, Kosmetyki: MATRIX HAIRCARE
Fryzury: NICK MALENKO, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES, Make-Up: DANNI SMITH, Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
Lisa Muscat, É Salon | Fryzury: LISA MUSCAT, Make-up: CHEREINE WADDELL, Zdjcia: É SALON CREATIVE, Styzliacje: É SALON CREATIVE, Salon: É SALON
Jamie Stevens at Jamie Stevens Hair, FOTO: Barry Jeffery, MAKE-UP: Dragon, STYLIZACJE: Kate Jeffery, PRODUCTS: Matrix Haircare
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Paul Gehring -Anioły&diabły dla firmy Alcina
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
Kerry Mather - FINALIST - Fryzury: Kerry Mather @ KJM Salons, Fleet, Foto: John Rawson @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: Faye Campbell, Stylizacja: Rachel Holland & Marika Page
Chumba Concept Salon - Harlequin | Salon: Chumba Concept Salon, Melbourne, Koloryzacje: Belinda Keeley, Fryzury: Carl Keeley, Peter Koziell and Chris Gratton, Make-up: Paul Blanch, Foto: Carl Keeley, Stylizacje ubioru: Kate Carnegie
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
HAIR: Akademia Stylizacji M.P.Babicz Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy, HAIR ASSIST: Anna Morawska, Dariusz Tęsiorowski, STYLE: Dagmara Dziedzic, MAKE UP: Marcin Szczepaniak, JEWERLY: Karolina Warchoł, SHOES: Conhpol Bis, PH
Fryzura: Hair by Korzeniowska, Zdjęcia: Ian Gürtler , Makijaż: Sebastian Gradzik, Suknie: Attraction Paris, Modelki: Maxima Models/Fotomodels Poland 2013
Rush Artistic Team - Structured Opulence | Fryzury: Rush Artistic Team, Stylizacje ubioru: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
CATERINA DI BIASE - HEADING OUT, kolekcja Femme, Fryzury: Caterina Di Biase for Heading Out Hair and Beauty Australia, Foto: Andrew O’Toole, Makeup: Kylie O’Toole, Stylizacje: Pip Cook
Kobi Bokshish - Allure | Fryzury: Kobi Bokshish, Intershape Hairstylists, Foto: Henryk Lobaczewski, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up: Amelia Axton
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
Kristy Furniss - Lucid Dreaming
Philip Bell - Complexity | Fryzury: Philip Bell, Stylizacje ubioru: Jared Green, Make-up: James O’Reilly, Foto: John Rawson, Kosmetyki: Wella Professional
Academy Creative Team, Lyndal Salmon - Baroque | Zdjęcia: Ed Purnomo, Fryzury: Lyndal Salmon & Biba Academy Creative Team, Makeup: Ellinda Corbisiero, Stylizacje: Jam Baylon
Uros Mikic - Big Bang | Fryzury: UROS MIKIC, Make-up: ANITA RUTTER, Zdjęcia: KARLA MAJNARIC, Stylizacje: SAMANTHA DORNING
Emiliano Vitale - Cryptogram | Fryzury: EMILIANO VITALE, Make-up: CLARE READ, Stylizacje: CAROL GAMMARA, Zdjęcia: PAUL SCALA, Salon: É SALON
Charles Duek, Royston Blythe | Fryzury: CHARLES DOUEK, ROYSTON BLYTHE, Zdjęcia: RICHARD MILES , Make-up: DANNI SMITH , Stylizacje: BERNARD CONNOLLY
Uros Mikic - Big Bang | Fryzury: UROS MIKIC, Make-up: ANITA RUTTER, Zdjęcia: KARLA MAJNARIC, Stylizacje: SAMANTHA DORNING
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
Toni & Guy - 50/50
Mandy Kingsman - EON | Fryzury: Mandy Kingsman, Zdjęcia: Jenni Hare, Make-up: Nicole Thompson, Stylizacje: Jana Bartolo
Hair by Korzeniowska - London Street dla Goldwell, Hair: Maria Korzeniowska, Edyta Szubierajska, Anna Dąbkowska, Renata Zając, Make-up: Sebastian Gradzik, Desinger: Kuba Bonecki, Photography: Daria Matczu
Kieran Haney, Rokk Ebony - Brace | Salon: ROKK EBONY, Fryzury: KIERAN HANLEY, Make-up: SARAH BAXTER, Zdjęcia: ELIZABETH KINNAIRD
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
Shinobi - Hidetoshi Shimakawa | Fryzury: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Ma-keup: LUANA VITALE, Stylizacje: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Zdjęcia: PETER TABOR, Salon: É SALON
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Mandy Kingsman - EON | Fryzury: Mandy Kingsman, Zdjęcia: Jenni Hare, Make-up: Nicole Thompson, Stylizacje: Jana Bartolo
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
Chumba Concept Salon - Harlequin | Salon: Chumba Concept Salon, Melbourne, Koloryzacje: Belinda Keeley, Fryzury: Carl Keeley, Peter Koziell and Chris Gratton, Make-up: Paul Blanch, Foto: Carl Keeley, Stylizacje ubioru: Kate Carnegie
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
ANGELO SEMINARA DLA DAVINES - SLEEK SWAN, Fryzury: ANGELO SEMINARA, Koloryzacja: EDOARDO PALUDO
DANI BLAKELEY – YOSHIKO HAIR, kolekcja Oscuro, fryzury: Dani Blakeley, Makeup: Kazuo Amano, Foto: Peter Rosetzky, Stylizacje: Elliven, Salon: Yoshiko Hair
Milek Design
Melvin Royce Lane - Urbanity | Fryzury: MELVIN ROYCE LANE @ Mieka Hairdressing, Make-up: MIEKA HAIRDRESSING TEAM, Stylizacje: ELAINE MARSHALL, Zdjęcia: KARLA MAJARNIC
David Corbett
STEFFI TANIAN - ALIEN, Fryzury: STEFFI TANIAN, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, WINDSOR (MELBOURNE, AUSTRALIA), Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINCE VINNIE, www.chumba.com.au,
Nikki Porter - Mystia | Fryzury: Nikki Porter, Zdjęcia: Kaye Rubi, Stylizacje: Kylie Andrew, Make-up: Crystal Giles & Kylie Watts
David Corbett - Street
Kieran Haney, Rokk Ebony - Brace | Salon: ROKK EBONY, Fryzury: KIERAN HANLEY, Make-up: SARAH BAXTER, Zdjęcia: ELIZABETH KINNAIRD
FRYZURY: Marta Robak, ZDJĘCIA: Marta Macha, MAKIJAŻ: Marta Morawiecka, STYLISTA: Anna Akińcza, BIŻUTERIA: Mything, MODELKI: Kinga (Spot Management), Asia (New Age Models), Pola (AMQ)
PETER KOZIELL, CHUMBA CONCEPT SALON – NINE, Fryzury: PETER KOZIELL, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: PAULY BLANCH, Stylizacje: VINNI RUATOE.
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
Olyvia Zynevych, Miekka Hairdressing - Teinte | Fryzury: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Koloryzacje: OLIVIA ZYNEVYCH @ Mieka Hairdressing, Make-Up: DANIELLE PAPAZ @ Mieka Hairdressing, Zdjęcia: ANDREW MACCOLL, Modelki: FERN, ZOE, JESS, JAYDE @ Divi
Haute Coiffure Francaise - New Glam | Photo: Szymon Brodziak, fryzury i makijaże: HCF Polska, suknie: IzabelA ŁapińskA, kosmetyki: L’Oreal Professionnel, peruki i treski: Racoon Polska, makijaż: Giorgio Armani Cosmetics
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Stelios Papas Artistic Team - Refined | Fryzury: MELODIE NGYUEN, TIM DI CARLO, ERIN GIBSON, ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, Koloryzacje: ROSE DI BATTISTA, SANTINA FAZIO, ERIN GIBSON, Zdjęcia: GLEN KROHN, Stylizacje ubioru: TAMZEN HOLLAND, Make up Artist:
Jordan Hone - Gothic Fairytale | Fryzury i stylizacje: Jordan Hone, Foto: Mitchell McKlennan, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up Belinda Kruse
Jordan Hone - Gothic Fairytale | Fryzury i stylizacje: Jordan Hone, Foto: Mitchell McKlennan, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up Belinda Kruse
Shinobi - Hidetoshi Shimakawa | Fryzury: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Ma-keup: LUANA VITALE, Stylizacje: HIDETOSHI SHIMAKAWA, Zdjęcia: PETER TABOR, Salon: É SALON
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
CAROLE HADDAD, CORCORZ HAIR – BURLESQUE, Fryzury i koloryzacje: CAROLE HADDAD – CORCORZ BRISBANE QLD – Australia, Zdjęcia: JOHN RAWSON – Wielka Brytania, Make-up: STEVE MENA – Hiszpania, Stylizacje: KELLIE ALDERMAN – Australia
CHRISTOPHE GAILLET DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS - ROSE PARADIS, Zdjęcia: MACIEJ BERNAS, Make-up: AGNIESZKA WILK, Stylizacje: ÉTIENNE JEANSON, Koordynacja: MARIUSZ KRYSA
LEWIS MOORE - HALCYON SOLACE, Fryzury: LEWIS MOORE @ Lewis Moore Salons, Sutton Coldfield, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Stylizacje ubioru: LUCRIEZA MANCINI, Kosmetyki: JOICO
Fryzura: Chris Williams, Stylizacje: Jo Philips, Make-up: Lan Nguyen, Foto: Stuart Weston
Intercoiffure Mondial Artistic Team - Illumination | INTERCOIFFURE MONDIAL ARTISTIC TEAM 2013-2014, Hiroyuki Obayashi, Asia Region, Natasha Balabanova, Eastern Europe Region, Mauricio Pina, Latin America Region, Ulf Schjerpen, Nordic Region, Faatemah Ampe
Lorna Evans Education - 37 Degrees collection | Fryzury: Lorna Evans, Lorna Evans Education, www.lornaevanseducation.com.au, Make-up: Victoria Hull, Foto: Peter Coulson, Stylizacje ubioru: Georgina O
Alan Keville Hair - Coalesce | Fryzury: ALAN KEVILLE & THE ALAN KEVILLE ARTISTIC TEAM, Dublin & Wexford, Ireland, Make-up: DERRICK CARBERRY @ Callanberry, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net
Ziemirski Academy - Intense collection 2014, Hair: Jakub Ziemirski, Hair Assist: Anna Ptak, Make-up: Marlena Kulpa, Style: Elena Ciuprina, Photo: Rafał Woźniak & Emil Kołodziej, Production: Zdzisław Bińkowski
AGATA KOWALSKA DLA KAARAL POLSKA - MANGERA, Stylizacja włosów: AGATA KOWALSKA, Makijaż i tekst: RYSENA DOBOSH (AGATA DOBOSZ), Projektant: SEBASTIAN KUBIAK, Foto: ILONA CELINA RORZKOWSKA, Biżuteria: ALE z EWELINA NAPIERALSKA
Fryzura: Papas and Pace, Dmitri Papas, Koloryzacja: Justin Pace, Make-Up: Merton Muaremi, Foto: Amber Toms
David Corbett - Street
Chumba Concept Salon - Harlequin | Salon: Chumba Concept Salon, Melbourne, Koloryzacje: Belinda Keeley, Fryzury: Carl Keeley, Peter Koziell and Chris Gratton, Make-up: Paul Blanch, Foto: Carl Keeley, Stylizacje ubioru: Kate Carnegie
Kobi Bokshish - Allure | Fryzury: Kobi Bokshish, Intershape Hairstylists, Foto: Henryk Lobaczewski, Stylizacje ubioru: Lydia Jane Saunders, Make-up: Amelia Axton
CHLOE HEGAN - CHUMBA CONCEPT SALON - KOLEKCJA BUSHIDO, Fryzury: CHLOE HEGAN, Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINNIE RUATOE
Lorna Evans - Entwined | Fryzury: LORNA EVANS LORNAEVANSEDUCATION.COM.AU, Zdjęcia: OWEN ZHANG , Asystent fotografa: ALVIN , Make-up: JOANNA BLAIR , Designerzy: GRETCHEN KENDAL I HARRISON JACK WOOD , Sponsor: AMAZING HAIR AMAZINGHAIR.COM.AU
Paul Serville - Servilles Summer 2013 | Dyrektor artystyczny: Paul Serville, Fryzury: Servilles Creative Team, Foto: Andrew O’Toole, Make-up: Kylie O’Toole, Stylizacje ubioru: Kylie Cooke, Salon/organizacja: Servilles, www.servilles.com
STEFFI TANIAN - ALIEN, Fryzury: STEFFI TANIAN, Salon: CHUMBA CONCEPT SALON, WINDSOR (MELBOURNE, AUSTRALIA), Zdjęcia: CARL KEELEY, Make-up: CAITY WILLIAMS @ CHUMBA, Stylizacje: VINCE VINNIE, www.chumba.com.au,
Kam - Jewel | Foto: Jim Crone, Make-up: Carol Wilson, Stylizacje ubioru: Ian Tod, Fryzury: Karen Thomson
Nina Krajco - Bomton Studios | Fryzury: NINA KRAJCO @ Bomton Studio, Prague, Zdjęcia: JOHN RAWSON @ www.therawsonpartnership.net, Make-up: ADRIANA BARTOŠOVÁ, Stylizacje ubioru: MILENA ZHURAVLOVA
Haute Coiffure Francaise - Cut | Wykonanie: Haute Coiffure Française, Prezes światowy: Francis L.Rho, Produkcja artystyczna Wiceprezes światowy: Nicolas Christ, Dyrektor artystyczny: Laurent Decreton, Współpraca artystyczna: Pascale DELEUZE, Fryzury: Soph

Targi Warszawa Hair Forum nasz
berendowicz-kublin.pl
Adrion Trade
Targi Katowice 2017 nasz

b Wella Magma

wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur