Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Katowice - HAIR FAIR & BEAUTY FAIR, Festiwal fryzjerski (25-26 listopad 2017)


Data rozpoczęcia: 25 listopada 2017

Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach. Nowe miejsce – nowe możliwości. Spotykamy się w sercu Katowic – w najnowocześniejszej hali w Polsce – MCK & SPODEK w dniach 25 i 26 listopada 2017. 17 odsłona Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair zapowiada się jako WYDARZENIE ROKU w branży fryzjerskiej.

Tej jesieni będziemy uczestniczyć w kolejnej rewolucji w historii Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair. Ta doskonale znana, świetnie rozwijająca się i zaskakująca z roku na rok impreza branży fryzjerskiej odbędzie się w sercu Katowic – w najnowocześniejszej hali w Polsce – MCK & SPODEK w dniach 25 i 26 listopada 2017.


Zapraszamy wszystkich fryzjerów, stylistów, kolorystów udziału w tym wielkim święcie branży fryzjerskiej. Wraz z setkami najważniejszych osób w branży, sympatykami Festiwalu, miłośnikami fryzjerstwa, aktywnymi fryzjerami stylistami, artystami światowego formatu, mistrzami i uczniami… spotkamy się w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK & Spodek).

Wraz nową lokalizacją impreza zyskuje absolutnie wyjątkową przestrzeń i możliwości dalszego rozwoju, ponieważ organizatorzy już teraz zapowiadają rewolucyjne zmiany zmierzające do zaspokojenia zawodowych potrzeb najbardziej wymagających profesjonalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Targów Fryzjerskich HAIR FAIR 2017. KLIKNIJ


Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2017 r. w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego (pl. Sławika i Antalla 1; obok Spodka).


Już teraz zapowiadamy i zapraszamy: 17 FESTIWAL HAIR Fair & Beauty Fair: to właśnie tam dzieją się rzeczy najważniejsze dla fryzjerstwa!

Fotorelacja z targów HAIR Fair & Beauty Fair 2016Zapraszamy do rezerwowania powierzchni wystawienniczej przez wiodące marki i hurtownie fryzjerskie.
Kontakt organizacyjny:

targi@wats.pl, www.festiwalfryzjerski.pl, facebook


a Targi Katowice
b Wella Magma
Davines


b Salon International 2018

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur