Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi fryzjerskie i kosmetyczne BEAUTY FORUM & HAIR 2024 (14-15 września 2024)


Data rozpoczęcia: 14 września 2024

Targi BEAUTY FORUM & HAIR 2024 to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event kierujemy do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego. Dzięki dwa razy większej powierzchni wystawienniczej oferujemy wyjątkową przestrzeń wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, możliwość poznania nowych trendów i kompleksowej oferty wystawców. Targi BEAUTY FORUM & HAIR 2024 zaplanowaliśmy na 14-15 wrzesień 2024 w Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Od 25 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty. Targi BEAUTY FORUM & HAIR to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego.

Kompleksowa oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych.

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy zostanie podzielony na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Fryzjerstwo, Barberstwo, Exclusive.


Lokalizacja

Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

 


Więcej informacji:
https://beauty-fairs.com.pl/


Małgorzata Szulc
Dyrektor Zarządzająca
tel: +48 22 858 79 55 | kom. 603 776 199 | fax: +48 22 858 79 53
e-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl
https://beauty-fairs.com.pl


SALON INTERNATIONAL
ab Moroccanoil
b AdrionTrade
Kaaral manniskan
aA targi-beauty-forum-hair
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur