Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Już w kwietniu Poznań zmieni się w stolicę piękna!

data publikacji  2023-02-24  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Show w wykonaniu najlepszych fryzjerów i barberów, inspirujące pokazy makijażu, porady stylistów, konkursy oraz otwarte wykłady – to tylko część atrakcji poznańskich targów fryzjerskich LOOK i targów kosmetycznych beautyVISION 2023.

Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie w weekend 15-16 kwietnia 2023 r. i zobacz jakie nowości zaprezentują Wystawcy! 

.
Znane marki dostępne od ręki

Targi fryzjerskie LOOK oraz targi kosmetyczne beautyVISION już od ponad 20 lat są czołowym wydarzeniem dla profesjonalistów z branży beauty. Oferta Targów jest skierowana przede wszystkim do profesjonalistów – fryzjerów, barberów, kosmetyczek czy kosmetologów, ale odwiedzają je także osoby spoza branży, które interesują się trendami i nowościami kosmetyczno-fryzjerskimi niedostępnymi na co dzień w zwykłych drogeriach.Swoją obecność na targach potwierdziło już wiele topowych marek przygotowując na tę okazję oferty specjalne, liczne nowości oraz pokazy i prezentacje na stoiskach.

.
Fryzjerskie show i emocjonujące rywalizacje

W tegorocznym programie Targów LOOK znajduje się wiele cenionych i prestiżowych wydarzeń. Na scenie w klimatycznej Alei Lipowej mistrzowie i edukatorzy znanych marek zaprezentują trendy na nadchodzący sezon. Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR, na który każdorazowo zgłaszają się dziesiątki uczestników w różnych kategoriach, da szansę na rozwinięcie skrzydeł fryzjerskiej fantazji. Ważnym wydarzeniem dla stylistów fryzur są także Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu i Przedłużaniu Włosów, podczas którego uczestnicy walczą o tytuł Mistrza Polski, mierząc się w kilku konkurencjach fryzjerskich. Wyjątkową atrakcją będzie także strefa barberska, gdzie na scenie pojawią się cenieni goście odkrywający krok po kroku tajemnice fryzjerstwa męskiego.

.
Kosmetyczne spotkania dopasowane do potrzeb

Szeroka branża kosmetyczna również może liczyć na różnorodne wydarzenia. Stylistki paznokci mogą wziąć udział w największym, profesjonalnym konkursie w Europie - Nails Olympic International. Kosmettyczki i podolodzy ponownie mogą wziąć udział w Kongresie Podologicznym, którego tematem przewodnim będą urazy i choroby ogólnoustrojowe oraz ich wpływ na stan stóp a także w wielu innych wykładach ekspertów. Ponadto odbędą się kolejne Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, podczas których zawodnicy zmierzą się w starciu o tytuł Mistrza Polski.

.
Piękna wiosna? Tylko w Poznaniu!

Targi LOOK i beautyVISION po raz kolejny staną się urodowym centrum Polski. Dla profesjonalnych stylistek i stylistów, kosmetyczek oraz kosmetologów zawodowo związanych z branżą beauty, będzie to idealne miejsce do zdobycia nowej wiedzy, udziału w prestiżowych konkursach oraz rozeznania na rynku produktów i urządzeń fryzjersko-kosmetycznych. Natomiast każda osoba dbająca o swoją urodę oraz hobbystycznie zainteresowana branżą beauty znajdzie tu wiele inspiracji, profesjonalnych kosmetyków oraz ekspertów służących swoją radą w kwestiach pielęgnacji.


Szcegółowy program wydarzeń LOOK i beautyVISION będzie dostępny na stronach:

https://look.mtp.pl/, https://targifryzjerskie.pl/pl
https://beautyvision.mtp.pl/

Sprzedaż biletów: https://tobilet.pl/

.

 


 


Komentarze

b AdrionTrade
Paul Mitchell
MilaPro VividColors
Kaaral manniskan
Montibello
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur