Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Przygotuj się na kolejną dawkę fryzjerskich i kosmetycznych emocji!

data publikacji  2019-10-21  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji targów LOOK i beautyVISION 2020. Największe wydarzenie dla branży profesjonalistów w Polsce, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  

To wyjątkowa edycja, ponieważ świętować będziemy jubileuszową, 20. edycję! Z pewnością nie zabraknie licznych niespodzianek!


Zarejestruj się już dziś

Chcąc zwiększyć komfort wystawców i dać im więcej czasu na przygotowanie swojego wystąpienia na targach, został przyspieszony proces rejestracji - uruchomiona została ona już teraz. Wszystko z myślą o lepszej organizacji i kwestiach logistycznych.
Pre-rejestracja, pozwala do 28 października skorzystać z wyjątkowego rabatu na powierzchnię lub gotowe, standardowe stoisko.

Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej https://look.mtp.pl. Aby zgłosić firmę, należy zarejestrować się na stronie.


20. edycja wydarzenia

W Poznaniu już po raz 20. największe, renomowane marki fryzjerskie i kosmetyczne zaprezentują swoją bogatą ofertę produktów, innowacji, zabiegów i sprzętu, przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Eksperci i firmy z całego świata wezmą udział w prelekcjach, konkursach i warsztatach, które pozwolą nie tylko podnieść ich kwalifikacje zawodowe,
ale również obserwować zmieniające się trendy. Nie zabraknie cennych nagród i wyjątkowej atmosfery.

„20 lat minęło nam niezwykle szybko, a na przestrzeni tego czasu targi LOOK i beautyVISION cały czas utrzymują miano największych targów fryzjersko - kosmetycznych w Polsce. Nie bez powodu od lat są z nami największe na rynku firmy. W tym roku będziemy wyjątkowo celebrować tę okrągłą rocznicę – przygotowaliśmy dla uczestników kilka niezwykłych niespodzianek! Wiele wydarzeń, jest z nami niemal od samego początku, jak konkurs KREATOR czy Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie. Staramy się jednak każdego roku iść z duchem czasu i proponować coś zupełnie nowego, jak zeszłoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa w Goleniu Twarzy na Mokro, które odbędą się po raz drugi.– mówi Barbara Vogt, dyrektor targów.

To będą dwa dni ogromnej dawki profesjonalnej wiedzy podczas kongresów i warsztatów. Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający będą mieli wyjątkową okazję by na żywo obserwować próby nożyczek, brzytwy, pędzli, szminek i lakierów do paznokci, których wirtuozi stworzą prawdziwe arcydzieła na głowach,i twarzach i dłoniach modeli i modelek.


Kup bilet ONLINE

Targi Look i beautyVISION cieszą się ogromną popularnością również wśród odwiedzających. Każdego roku przed oficjalnym otwarciem bramek gromadzą się tłumy chętnych, którzy chcą kupić wejściówkę i zwiedzić stoiska. Bilety dostępne są już na stronie internetowej


Więcej informacji na:
www.look.mtp.pl 


Zobaczcie jak było podczas poprzedniej edycji!

 


 


Komentarze

aab Moroccanoil
Keune Jott
Pravana
AdrionTrade
Emilio
HairToxx

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur