Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Strobing marki Londa Professional

data publikacji  2018-06-11  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Dominującym trendem w sezonie jesienno-zimowym według marki Londa Professional będzie hiperpersonalizacja. Polega ona na wykorzystaniu prostych materiałów do stworzenia złożonego, indywidualnie dopasowanego efektu.

Technika konturowania twarzy zdobyła popularność wśród kobiet na całym świecie już kilka lat temu. Teraz nadszedł czas na strobing – konturowanie przeniesione na włosy. Obejmuje on nowe techniki koloryzacji, dające efekt kosmyków rozświetlonych słońcem. Jasne odcienie położone na sekcję z przodu potęgują ilość odbijanego przez włosy światła i kontrastują z resztą fryzury, co nadaje twarzy słoneczny, młodzieńczy wygląd. Paleta farb marki Londa Professional składa się z eleganckich, harmonijnie skomponowanych kolorów, a ich pastelowe tonacje emanują pozytywną i spokojną energią.

Styliści fryzur marki Londa Professional stworzyli trzy propozycje looków wykorzystujących technikę strobingu. Efekt „subtelnego strobingu” skoncentrowany jest na oczach i policzkach, odcienie blondu się równoważą i ze sobą harmonizują (produkty wykorzystane do stworzenia tego looku to farby Demi-Permanent Ammonia-Free Color Medium Blond i rozjaśniacz Londa Professional Blondes Unlimited). W przypadku „strobingu kontrastowego” rozświetlenia rozmieszcza się na włosach asymetrycznie, żeby zrównoważyć kwadratowy kształt głowy (look możliwy do uzyskania dzięki odcieniom Light Brunette i Blonding Powder). „Ekspresyjny strobing” skupia efekt koloryzacji na poziomie szyi i ramion, gdzie powstaje łagodne przejście pomiędzy odcieniem blond i partiami podkreślonymi odcieniem miedzianym (produkty: Medium Blond lub Gold Brown i rozjaśniacz Londa Professional Blondes Unlimited).

Dzięki zastosowaniu techniki strobingu opartej na hiperpersonalizacji każda klientka może być pewna, że zostanie potraktowana wyjątkowo, a dobrana specjalnie dla niej fryzura rozświetli jej indywidualne, naturalne piękno.
 

 


 


Komentarze


HT Baner
Keune Jott
Davines
Kemon
Nucleika Beautifull Story

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur