Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Odwiedź targi fryzjerskie LOOK 2018 i bądź najlepszy!

data publikacji  2018-03-19  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Przed nami największe w Polsce wydarzenie fryzjersko-kosmetyczne, które dla wielu fryzjerów jest ważnym elementem w rozwoju kariery zawodowej. Targi LOOK odbędą się w weekend 24-25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

„Bądź najlepszy!” – to hasło zbliżających się targów fryzjerskich LOOK. Event daje możliwości ambitnym fryzjerom rozwijania swoich umiejętności, a nawet zdobycia międzynarodowej sławy. Biorąc udział w targach masz okazję poznać nowe trendy, spotkać się z najlepszymi stylistami, możesz wziąć udział w prestiżowych konkursach oraz kupić topowe produkty w atrakcyjnych cenach. Co więcej, wydarzenie jest połączone z targami kosmetycznymi beautyVISION, dzięki czemu w ciągu jednej wizyty będziesz na bieżąco w całej branży beauty! Na obu imprezach pojawi się ponad 400 renomowanych marek!


Fryzjerskie must have

Poznańskie targi to wyjątkowa okazja, aby poznać szeroki przekrój produktów, a także poszerzyć wiedzę o nowych, ciekawych brandach. Wystawcy zaprezentują preparaty do włosów (kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne), wyposażenie salonów (akcesoria, meble, materiały higieniczne, ozdoby), wyroby perukarskie i inne „must have” w pracy fryzjera. Ważną nowością będzie aleja barberów, wypełniona stylowymi kosmetykami oraz gadżetami.


Sławne osoby na wyciągniecie ręki

Na stoiskach, obok nowych produktów, zobaczysz liczne prezentacje, a także spotkasz się z gwiazdami fryzjerstwa. W ubiegłych latach gośćmi targów byli m.in. Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt czy Maciej Maniewski. Impreza cieszy się również dużym zainteresowaniem celebrytów, którzy promują swoje linie kosmetyków. W 2017 roku ze swoimi fanami spotkali się Edyta Górniak, Margaret, Cleo, Michał Szpak, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz.


Konkursy, które zapewnią Ci prestiż

Pierwszego dnia targów LOOK odbędzie się kolejna edycja KREATORA - jednego z najważniejszych konkursów fryzjerskich w kraju. Udział w rywalizacji jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla kreatywnych stylistów fryzur. Do tegorocznych tematów należą m.in.: stylizacja zainspirowana twórczością Mondriana (kategoria NEW LOOK) czy „wpleć sznurek” (kategoria ART&HAIR). Uczestnicy powyższych kategorii zostaną podzieleni na dwa poziomy: I – osoby, które nie otrzymały dotychczas nagród w żadnym konkursie dla fryzjerów oraz poziom II – master – w którym uczestnicy zdobyli nagrody o randze regionalnej, ogólnokrajowej lub ogólnoświatowej. Fryzjerzy będą mieli również okazję dać upust swojej wyobraźni w ramach kategorii CRAZY KIDS HAIR oraz FOREVER YOUNG 60+. Ważną częścią KREATORA jest też konkurencja BeautyLIVE!, w której fryzjerzy losują na scenie modelki i na przystępują do działania bez wcześniejszego przygotowania.

W czasie targów odbędą się inne, równie ważne konkursy dla fryzjerów. Specjaliści z całego kraju będą ze sobą rywalizować w Mistrzostwach Polski Master of Beauty, w konkurencjach: Fryzjerstwo, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Barbering oraz Stylizacje. LOOK to także miejsce szkoleń i pokazów. Najnowsze trendy w cięciu i koloryzacji zobaczycie na scenie głównej oraz na szkoleniach LOOK and LEARN.


Szczegóły na temat targów znajdziecie na stronie organizatora: www.look.mtp.pl
Już dziś możecie kupić bilet na targi na stronie www.mtp24.pl


 

 


 


Komentarze

HT Baner
Kemon

berendowicz-kublin.pl
Wella Eimi
Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur