Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Targi Fryzjerskie LOOK 2018 - program pokazów na scenie głównej

data publikacji  2018-03-15  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Targi fryzjerskie LOOK 2018 odbędą się w weekend 24-25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. „Bądź najlepszy!” – to hasło zbliżających się targów fryzjerskich LOOK. www.look.mtp.pl 

Event daje możliwości ambitnym fryzjerom rozwijania swoich umiejętności, a nawet zdobycia międzynarodowej sławy.


PROGRAM POKAZÓW NA SCENIE GŁÓWNEJ


Sobota
10.00-10.20

Otwarcie targów i rozpoczęcie konkursu KREATOR 2018
losowanie modelek do konkurencji BEAUTY live!

Udział w KREATORZE jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla fryzjerów w każdym wieku o różnym stażu pracy. Nasi byli uczestnicy, a obecnie uznani szkoleniowcy i gwiazdy fryzjerstwa to między innymi: Robert Wypych, Maria Korzeniowska, Beata Dysiewicz, Alicja Glos-Krawczyk, Przemysław Kania, Olga Sobocińska, Rafał Szydłowski, Iwona Klimczak, Bartosz Szydlak i wielu innych.

Uczestnicy są zachęcani do przekraczania granic wyobraźni, stosowania własnych technik i realizacji odważnych wizji. KREATOR to nie tylko fryzura (mimo, że ona jest najważniejsza), ale także oryginalny i spójny z resztą wizerunku makijaż oraz charakterystyczny ubiór. Każdy detal ma tu znaczenie! W tym roku fryzjerzy zmierzą się w 5 kategoriach. Na zwycięzców konkursu KREATOR czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są profesjonalne kursy fryzjerskie i kosmetyki.

11.50-12.20
Balet bodypainting DYEMOTION na zaproszenie FOLARONI - Make-up Atelier Paris Poland

Na specjalne zaproszenie FOLARONI - Make-up Atelier Paris Poland wystąpi balet bodypainting DYEMOTION – wybitnego polskiego bodypainteria Mariana Folgi. Na Scenie Głównej targów LOOK & Beauty Vision będzie można zobaczyć występ grupy z efektami fluo realizowanymi z zastosowaniem farb marki Make-up Atelier Paris.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska FOLARONI MAKE-UP & IMAGE TRAINING CENTER, gdzie zostanie zaprezentowany proces realizacji bodypainting w wykonaniu laureata wielu nagród – Mariana Folgi oraz wybitnego poznańskiego artysty-malarza Tomasza Akusza. Oczywiście nie zabraknie pokazów makijażu i makijaży dla publiczności.

12.25-12.55
Gala nagród – Złoty Medal MTP, Acanthus Aureus

13.00-13.55
Gala laureatów plebiscytu MISTRZOWIE URODY - woj. łódzkie i lubuskie

14.00 -14.30
ROCKA pin-up Adam Szulc i Poznański Klub Stylizacji

Jeśli myśleliście, że Elvis Presley i Marilyn Monroe już nie żyją, to się grubo pomyliliście!
Podczas najbliższych targów Adam Szulc i Poznański Klub Stylizacji zapraszają na pokaz pt. : "Rockapin-up".

14.35-15.25
Gala laureatów plebiscytu MISTRZOWIE URODY - woj. wielkopolskie

15.30-16.30
Konkurs KREATOR 2018 – konkurencja BEAUTY live!
strzyżenie, modelowanie, makijaż, ocena

16.30-17.25
Ogłoszenie wyników Konkursu KREATOR 2018

17.30-17.45
Ogłoszenie wyników Lash&Brow Championship

17.45-18.15
Ogłoszenie wyników MISTRZOSTW POLSKI PMU


Niedziela


10.50-11.20

RAJSKI PTAK – Robert Wypych ambasador marki Renee Blanche

11.20-11.50
Gamma Piu' BLADE ART AIR

Gamma Piu zaprasza na pokaz ambasadora marki Alexa Pezzica na scenie głównej drugiego dnia targów LOOK beautyVISION. Stylista pokaże najnowsze trendy fryzjerskie prosto z Włoch przy użyciu suszarki, która tnie włosy.

11.50-12.20
WAHL / MOSER “ONI”

12.25-12.55
Goldwell Color Zoom 2018 Elemental

Pokaz kolekcji Goldwell na 2018 rok, w której wizja łączy się z oryginalnością, surowość spotyka się z wyrafinowaniem, a masywna forma i przezroczystość uzupełniają się.

12.55-13.25
HYPERREAL – kolekcja fryzur Montibello wiosna-lato 2018

Kolekcja HYPERREAL łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur, inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

13.25-13.55
Tradition of beauty by Moroccanoil

Najnowsza kolekcja wyrafinowanych upięć powstała w oparciu o najpiękniejsze, ponadczasowe trendy w stylizacji włosów. Podczas pokazu wybitny stylista Moroccanoil Angelo Fraccica wraz z polskim zespołem edukatorów na czele z Rafałem Krajewskim zaprezentuje unikalne połączenia klasyki ze światowymi trendami.

14.00-14.30
BaBylissPro Show: The Dark Side by Pascal de los Rios

BaBylissPRO zaprasza na show francuskiego ambasadora marki, Pascala de los Rios. Pokaz będzie miał miejsce drugiego dnia targów na scenie głównej. Artysta zaprezentuje najnowsze trendy fryzjerskie z Lazurowego Wybrzeża, przy użyciu urządzeń BaBylissPRO.

14.30-15.00
I LOVE TAHE

Hiszpańska stylistka razem z ekipą Tahe Polska zaprezentuje najnowszą kolekcje koloryzacji i stylizacji Tave Evolution oraz Tahe Coloriemetrie.

15.05-15.35
Piękno bez Granic Poznań 2018, Fundacja Nigdy nie jest za późno.

Międzypokoleniowy pokaz piękna, zdrowia i urody z udziałem osób w wieku senioralnym i młodzieży. Na scenie głównej w roli modelek i modeli wystąpią seniorzy wraz z dziećmi i młodzieżą. Tym niezwykłym sposobem, udowodnimy, że dbałość o swój wygląd i kondycję fizyczną są ważne dla każdego człowieka. Niezależnie od wieku! Pokażemy, że i po 60-tym roku życia można czuć się i wyglądać pięknie. A co najważniejsze nigdy nie jest za późno aby spełniać swoje marzenia!

Przy współudziale wybitnych fryzjerów z marki Kaaral – Mistrzów Świata we fryzjerstwie - Martą Robak i Błażejem Adamusem, a także doskonałych wizażystów z Akademii Wizażystyki Maestro- Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego zaprezentowany zostanie pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich międzypokoleniowy pokaz piękna, zdrowia i urody.

15.35 -15.55
JGK Hair Academy Leyton House Jagoda Korzeniewska

16.00-16.30
Ogłoszenie wyników MISTRZOSTW POLSKI PMU (makijaż permanentny)

Edycja 2018 została podzielona na pięć kategorii makijażu permanentnego:
- usta,
- kreski,
- microblading,
- brwi pudrowe,
- brwi technika dowolna.

16.30-17.15
Ogłoszenie wyników Mistrzostw NAILS OLYMPIC SHOW

17.15-17.30
Ogłoszenie wyników Lash&Brow Championship

W tym roku czeka Nas wiele, wiele nowości, m.in pierwsze w Polsce Mistrzostwa w Liftingu/Laminowaniu Rzęs. Oprócz stylizacji rzęs oraz liftingu/laminowania, odbędą się również mistrzostwa ze stylizacji brwi oraz stylizacja rzęs męska.

17.30-18.00
Ogłoszenie wyników MASTER OF BEAUTY
Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjersko-Kosmetycznych Poznań 2018

Konkurencje: we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym, w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji.


Szczegóły na temat targów znajdziecie na stronie organizatora: www.look.mtp.pl
Już dziś możecie kupić bilet na targi na stronie www.mtp24.pl

 


 


Komentarze

Nucleika Beautifull Story
tunein
aa Targi LOOK 2019

Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur