Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv
radio internetowe zzz
wysoka jakość radia
niższa jakość radia
Radio w salonie fryzjerskim
wysoka jakość radia
niższa jakość radia
Radio w salonie fryzjerskim

wysoka jakość radia
niższa jakość radia
Radio w salonie fryzjerskim
wysoka jakość radia
niższa jakość radia
Radio w salonie fryzjerskim
wysoka jakość radia
niższa jakość radia
Radio w salonie fryzjerskim
wysoka jakość radia
niższa jakość radia
Radio w salonie fryzjerskim

Kasia Poniatowska-Miłek i Darek Miłek

Właściciele salonów Milek Design


"Radio Hair Trendy to przede wszystkim wspaniała alternatywa dla salonów, które swoim Klientom chcą zaserwować w tle, nie tylko świetną muzykę, ale również wiarygodne źródło informacji związanych z branży fryzjerską. Porady ekspertów, stylistów włosów oraz informacje ze świata fryzjerstwa.
Poza tym preferencyjne warunki współpracy oraz możliwość wymiany komentarzy i opinii Klientów salonów fryzjerskich przez internet to dodatkowe atuty radia. Serdecznie polecamy!"


Małgorzata Babicz

dwukrotna Mistrzyni Polski we fryzjerstwie
właścicielka Akademii Stylizacji M.P. Babicz, dyrektor artystyczny Studia Wella Professionals


"Nareszcie mamy radio stworzone z myślą o fryzjerach. Odwiedzając stronę: www.hairtrendy.pl usłyszałam klimatyczną muzykę, którą odtwarzam w moim salonie fryzjerskim bez opłat: dla ZAiKS, STOART, SAWP, SPAW. W tym miejscu możemy znaleźć m.in.: artykuły, wywiady z ciekawymi osobami z branży, informacje o najnowszych trendach i wydarzeniach fryzjerskich. Mam nadzieje, że będziemy mogli się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy związanych z naszą branżą mających miejsce w Polsce, jak i na świecie."


Andrzej Matracki

czterokrotny Mistrz Świata we fryzjerstwie
założyciel i prezydent Stowarzyszenia Fryzjerstwo Polskie,
ambasador Wella Professionals


"Genialny pomysł, rewelacyjne przedsięwzięcie, współtworzone przez nas - stylistów, doskonałe źródło wymiany informacji, ciekawe treści - atrakcyjne zarówno dla nas fryzjerów jak i naszych klientów, niskie koszty abonamentu, aksamitny, kojący głos prezentera i muzyka, która stwarza idealny rytm do pracy, a to dopiero początek. Moja ocena to 6+."


Marta Robak

trzykrotna Mistrzyni Europy,
dyrektor artystyczny Kaaral Polska


"Radio Hair Trendy to doskonała propozycja dla salonów fryzjerskich! Z ciekawym repertuarem i wspaniałymi prezenterami jest doskonałą alternatywą dla innych stacji. Tylko w Radiu Hair Trendy możemy posłuchać audycji o tematyce branżowej - porad ekspertów oraz stylistów mody fryzjerskiej. I co ciekawe, słuchacze mogą zamieszczać swoje opinie i czynnie uczestniczyć w audycjach poprzez internet. To jest nowa platforma wymiany informacji między wszystkimi miłośnikami sztuki fryzjerskiej. Zapraszam wszystkich do słuchania bo naprawdę warto!"


Małgorzata Strug-Zgrzywa

dwukrotna srebrna medalistka Mistrzostw Świata trzykrotna srebrna medalistka Mistrzostw Europy


"Serdecznie polecamy Radio Hair Trendy. W naszym salonie korzystamy wyłącznie z tego radia bez opłat dla ZAiKS, Stoart, Sawp i ZPAV. Ciekawe audycje, interesujące tematy. Muzyka sprzyjająca naszej pracy i przyjemna dla klienta. To radio to nasz łącznik."


Marek Bogdziewicz

Mistrz Polski make-up,
dwukrotny wicemistrz Polski we fryzjerstwie


"Dlaczego Słucham Radia Hair Trendy? Można posłuchać nie słyszanych utworów wykonawców nie komercyjnych: polskich, francuskich, rosyjskich, dla każdego coś miłego. W radiu Hair Trendy są także emitowane wywiady ze znanymi osobami ze środowiska fryzjerskiego, felietony z targów fryzjerskich. Możemy posłuchać również serwisów informacyjnych oraz plotek ze świata celebrytów. Miła i wesoła atmosfera wśród prowadzących, jak również możliwość czatowania ze stylistami z całej Polski to mocne punkty Radia Hair Trendy."


Tomasz Migdal

członek Artistic Team L’Oréal Professionnel
prezydent Wielkiego Fryzjerstwa Francji
- sekcja Polska


"Jestem pod wielkim wrażeniem Radio Hair Trendy: bardzo dobry dobór muzyki, odpowiednia ilość tekstu i wiadomości. Oczywiście słucham i polecam innym fryzjerom. Myślę, że pomysł niskiej opłaty za abonament dla wielu osób rozwiąże sprawy opłat dla ZAiKSu, Stoartu itd. i będzie strzałem w dziesiątkę."


Jakub Ziemirski

właściciel Ziemirski Academy,
Ambasador Revlon Professional


"Cenię kreatywne pomysły. Radio Hair Trendy to dla mnie strzał w dziesiątkę. Połączenie koncepcji radia stricte specjalistycznego z rozgłośnią dla Klientów salonów, dzięki której czas upływa w nich w miłej atmosferze, to doskonały pomysł. Liczę na to, że stacja będzie platformą wymiany doświadczeń dla fryzjerów, źródłem informacji dla młodych i zdolnych stylistów, nośnikiem newsów nie tylko ze świata fryzjerstwa ale też mody i makijażu, świata stylizacji w ogóle. Takieg medium brakowało. Popieram i trzymam kciuki. I wracam do słuchania Radia Hair Trendy."


Martyna Rogowska

Finalistka konkursu Goldwell Color Zoom
Challange 2013, Creative Colorist


"Radio Hair Trendy moim zdaniem to wspaniały pomysł! Jako rozgłośnia branżowa scala środowisko fryzjerskie w Polsce, pomaga nam w śledzeniu aktualnych trendów, nowinek i najważniejszych wydarzeń zarówno w kraju jak i za granicą. Czego nie uda nam się przeczytać to możemy usłyszeć."


Krzysztof Klimczak

klimczak

Mistrz Polski we fryzjerstwie,
właściciel salonu Iwona&Krzysztof Klimczak Hair Designers


"
Gazeta, telewizja, internet oraz radio to główne źródła naszej dzisiejszej wiedzy. Radio jest jedną z najstarszych form przekazu informacji, ale i tak słuchane jest bardzo często przez społeczeństwo. Każdy z nas posiada radiowy odbiornik którego używamy w pracy, w domu, w samochodzie, smartfonie, korzystamy prawie wszędzie. Jak widać radio jest dzisiaj bardzo rozpowszechnione i mimo dużej konkurencji spośród źródeł informacji i mediów prawdopodobnie nigdy się nie wykruszy. Zapewne jest to spowodowane tym, że możemy dowiedzieć się wielu rzeczy i posłuchać muzyki która zawsze wprawi nas w lepszy nastrój. Muzyka daje poczucie swobody i natchnienia dla wielu osób relaks i właśnie taką muzyką częstuje nas Radio Hair Trendy. Radio nowoczesne bo internetowe, ramówkę ma raczej spokojną, wiele ciekawych wywiadów i informacji. Trudne zadanie połączyć pokolenia młodych i starszych słuchaczy, mimo to Radio Hair Trendy łączy tych którzy mają wspólną pasję!"ADJ Trading - JuliArt nasz
Artego NASZ
Kaaral manniskan
Paul Mitchell
Pravana
aab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur