Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Katowice - Festival Fryzjerski Hair&Beauty 2023 (25-26 listopad 2023)


Data rozpoczęcia: 25 listopada 2023

Po raz 21. na Górnym Śląsku odbędzie się Festiwal Hair & Beauty 2023. To niesamowite wydarzenie scala i integruje całą branżę. Po 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią, spodziewamy się spektakularnego wydarzenia, obfitującego w spotkania, nowości, szkolenia… jeszcze więcej marek, pokazów i wydarzeń towarzyszących. Już dzisiaj zapewniamy, że Festiwal zaskoczy swoim rozmachem.

Edycja 2023 Hair & Beauty odbędzie się w samym sercu Katowic, w najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Europie – Hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego MCK Katowice. Obiekt sprawdza się już od lat idealnie wpasowując się we wrażliwość artystyczną fryzjerów. Panele edukacyjne, pokazy scenie fryzjerskiej i kosmetycznej, szkolenia warsztatowe VIP, premiery rynkowe i mistrzostwa w 3 segmentach BEAUTY, to tylko niektóre z eventów towarzyszących targom.

Już dziś zapraszamy współtworzenia Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair 2023! Spotkajmy się na w dniach 25-26 listopada 2023 r. na wielkim święcie fryzjerstwa, kosmetyki, stylizacji paznokci i wizażu.

Targi dedykowane są dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. Wystawcy, mocno zaangażowani w promocje swoich produktów mają niecodzienną okazję spotkania się ze swoimi klientami, porozmawiania o produktach i nowościach i tym samym zaproszenia do świata swojej marki. Fryzjerzy niezwykle cenią takie spotkania, które w festiwalowej atmosferze budują przywiązanie do marki i pozwalają na nawiązanie relacji na wiele lat. To szansa na wymianę doświadczeń i skorzystania z bezcennych porad edukatorów marek.

Tegoroczna edycja Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair to niezwykłe doświadczenie inspiracji, kolorów oraz sztuki fryzjerskiej. Dwa dni, jedno miejsce, kilkanaście tysięcy sympatyków branży korzystających z porad, wyłapujących nowe trendy i techniki by sprostać dynamicznie zmieniającym się gustom swoich klientów.

Wyłączny organizator targów Hair&Beauty Festival
WATS Sp. z o.o.
ul. Obrzeżna Północna 15C, 41-400 Mysłowice

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Masz pytania? Skontaktuj się z Zespołem Organizacyjnym

targi@wats.pl
Facebook: www.facebook.com/FESTIWAL.HAIR.BEAUTY/
https://hbfestiwal.pl

Project Assistant Hair&Beauty Fair / Obsługa wystawców
KASIA SENCZEK
ksenczek@wats.pl
691-111-977

OLA URBAŃCZYK
aurbanczyk@wats.pl
601-255-026


Keune Jott
Montibello
Kaaral manniskan
ab Moroccanoil
ab Goldwell
b AdrionTrade

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur