Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Londyn - SALON INTERNATIONAL 2023 (14-16 październik 2023)


Data rozpoczęcia: 14 października 2023

Salon International 2023, największy pokaz fryzjerski w Wielkiej Brytanii, odbędzie się w London ExCeL w dniach 14-16 października 2023 roku. Salon International to wydarzenie wyłącznie dla profesjonalistów, które umożliwia profesjonalistom nawiązanie kontaktów z odpowiednimi ludźmi i zobaczenie wszystkiego, co można zobaczyć w branży fryzjerskiej. Jest to idealne miejsce do odkrywania najnowszych innowacji w produktach i usługach do włosów, a jednocześnie na bieżąco z nadchodzącymi trendami i edukacją. Salon International zaprasza wszystkich profesjonalistów z branży fryzjerskiej, właścicieli salonów, fryzjerów, stylistów włosów, techników koloryzacji, fryzjerów, a także wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę fryzjerską.

W programie znajdują się największe nazwiska świata fryzjerskiego w trakcie pokazów zainspirują widzów do skorzystania z wielu ofert edukacyjnych. Możliwość skorzystania z ekskluzywnych propozycji dedykowanych w trakcie pokazów oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami - to wszystko zapewnia Salon International swoim gościom.

Salon International, to fantastyczna okazja do wychwycenia trendów, inspiracji, nawiązywania kontaktów i uczenia się , z ulubionymi markami i nowicjuszami prezentującymi swoje innowacje, a eksperci branżowi dzielą się swoją wiedzą na najgorętsze tematy branżowe .
Skorzystaj ze specjalnych cen pokazowych i zniżek niedostępnych nigdzie indziej. Wypróbuj i porównaj produkty i sprzęt, aby zobaczyć, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich klientów.


Zobacz foto relacje z Salon International

Dołącz do nas w dniach 14-16 października 2023 w ExCeL London na wydarzeniu w sercu branży fryzjerskiej.


Lokalizacja miejsca:
ExCeL Londyn, One Western Gateway, Royal Victoria Dock, Londyn E16 1XL
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat miejsca, odwiedź: www.excel.london/getting-here


Davines
Keune Jott
MilaPro VividColors
Montibello
ab Moroccanoil
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur