Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi kosmetyczne BEAUTY FORUM 2023 (04-05 marzec 2023)


Data rozpoczęcia: 4 marca 2023

Targi BEAUTY FORUM 2023 to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty. Kompleksowa oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych. Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Exclusive. Targi BEAUTY FORUM 2023 zaplanowaliśmy na 04-05 marzec 2023 w Ptak Warsaw EXPO (Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy).


INSPIRUJĄCA PRZESTRZEŃ I KOMPLEKSOWA OFERTA

Ptak Warsaw EXPO to 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. To także dogodny dojazd i lokalizacja, przestronny bezpłatny parking dla zwiedzających. Na potrzeby organizacji naszych wydarzeń targowo-kongresowych zarezerwowaliśmy halę F o imponującej powierzchni 22 656 m2 (warto zaznaczyć, iż jest to blisko dwa razy więcej, niż w poprzedniej lokalizacji), oraz część hali E o powierzchni 8 520 m2. Dodatkowo do dyspozycji prelegentów i słuchaczy oddajemy 6 sal konferencyjnych znajdujących się w hali E – łączna powierzchnia strefy konferencyjnej to ponad 2 200 m2. Jesień powitamy premierowym wydarzeniem. Dzięki dwa razy większej powierzchni wystawienniczej oferujemy Państwu optymalną platformę współpracy obu sektorów, wymiany doświadczeń, nawiązania szerokich kontaktów biznesowych na poziomie międzynarodowym.

Kongres

Podczas obu dni targowych będzie czekać na Ciebie ogromna dawka wiedzy od najlepszych profesjonalistów w branży. Nie zabraknie inspirujących i merytorycznych wykładów z zakresu: Pielęgnacji i aparatury, PMU, Rzęs i Brwi, Makijażu, Podologii, Biznesu i Prawa.

Sceny i wydarzenia

Podczas targów BEAUTY FORUM będzie można poznać najnowsze propozycje dla profesjonalistów od profesjonalistów. Pokazy na scenie BEAUTY POINT a także wyczekiwany przez wizażystów The Makeup Day, dostarczą inspiracji, informacji o najnowszych trendach oraz nowościach. Wydarzenia będą dostępne dla odwiedzających targi BEAUTY FORUM posiadających bilet wstępu na halę targową.


Małgorzata Szulc
Dyrektor Zarządzająca
tel: +48 22 858 79 55 | kom. 603 776 199 | fax: +48 22 858 79 53
e-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl
https://beauty-fairs.com.pl


Montibello
Davines
Mila Pro
ADJ Trading - JuliArt nasz
Emilio
kaaral_maraes

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur