Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Poznań - Targi fryzjerskie LOOK i beautyVISION 2023 (15-16 kwietnia 2023)


Data rozpoczęcia: 15 kwietnia 2023

Kolejna edycja targów odbędzie się 15-16 kwietnia 2023 roku – mamy nadzieję, że ten termin pozwoli organizatorom, wystawcom i partnerom wydarzeń towarzyszących stworzyć event o wyjątkowej randze. Targi LOOK & beautyVISION to szansa, aby z bliska obejrzeć rynek fryzjersko-kosmetyczny, poznać nowości produktowe, kluczowe trendy i potrzeby klientów, a także podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nawiązać nowe relacje biznesowe.

Organizując Targi LOOK & beautyVISION, Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki branży beauty.

Dlatego po dogłębnej analizie rynku, mając na uwadze opinie partnerów biznesowych oraz branżowych autorytetów, z którymi pozostajemy w nieustannym kontakcie, pragniemy zaprosić na Targi LOOK & beautyVISION, które odbędą się 15-16 kwietnia 2023 roku.

Targi LOOK & beautyVISION są idealnym miejscem, aby z bliska przypatrzeć się nowościom w kosmetyce i fryzjerstwie. Jesteśmy przekonani, że podczas kolejnej edycji, wiosną 2023 roku, będziemy mogli w pełni cieszyć się z bezpośrednich kontaktów, korzystać z bogatej oferty wystawców, dopingować uczestników mistrzostw oraz uczestniczyć w licznych wykładach i szkoleniach.

Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się tysiące nowości! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

W programie imprez znajdziecie: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji i wykłady prowadzone przez ekspertów.

Zespół Targów LOOK & beautyVISION


Sprzedaż biletów: https://tobilet.pl/

zobacz więcej!Targi LOOK & beautyVISION 15-16 kwietnia 2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
Targi Look
Targi beautyVision
look.mtp.pl

Zespół Projektowy Targów beautyVISION
look-beautyvisionwebm@mtp.pl

Dyrektor Projektu
Barbara Vogt
+48 61 869 2341 barbara.vogt@grupamtp.pl

Kontakt dla wystawców
Monika Hojan
+48 609 297 304 monika.hojan@grupamtp.pl


Kaaral manniskan
Pravana
Paul Mitchell
Keune Jott
Montibello
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur