Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Londyn - ALTERNATIVE HAIR SHOW 2022 (08-09 październik 2022)


Data rozpoczęcia: 8 października 2022

GLOBALNE WYDARZENIE ROKU POWRACA NA ŻYWO! 40 lat dawania i dzielenia się Alternative Hair Show 2022 to znacznie więcej niż coroczny charytatywny pokaz włosów. Zrodzony z pasji i miłości, główny cel i wiara Alternative Hair Show nadal koncentruje się na pomocy w finansowaniu badań nad nowotworami krwi u dzieci w Great Ormond Street i innych szpitalach, wspieraniu rodzin z chorym dzieckiem i wspieraniu globalnych projektów w zakresie szkolenia personelu medycznego. Szanse, że dziecko przeżyje białaczkę są znacznie wyższe niż 40 lat temu, ale nadal trzeba wykonać pracę, dlatego program musi trwać!

 Lojalni i stali fani Alternative Hair Show, z których wielu co roku przemierzało świat, aby zobaczyć go na żywo, a przez ostatnie dwa lata stanowili ogromną i powiększającą się globalną publiczność online. Alternative Hair Show to nie tylko zbieranie pieniędzy, to także podnoszenie statusu fryzjera. Fryzjerzy prezentujący swoją pracę na scenie to absolutni rzemieślnicy, artyści i wizjonerzy. Tworzenie indywidualnego pokazu każdego zespołu zajmuje wiele godzin, dni i tygodni, a dziedzictwem Alternative Hair jest pokazanie ich pracy w najlepszym wydaniu.


Po 2 latach wirtualnego przesyłania strumieniowego, Alternative Hair Show w 2022 roku, LEGENDS, będzie ponownie NA ŻYWO i będzie zlokalizowany w nowym miejscu TROXY, teatrze w stylu Art Deco w Stepney we wschodnim Londynie, z ponad 3000 widzów i fantastycznymi widokami sceny.

Bilety na Alternative Hair Live Show są już dostępne na stronie internetowej.
Kliknij ten link, aby uzyskać swój https://alternativehair.org/front-arena-booking-page/

Zobacz ZA DARMO programy, zarówno wirtualne, jak i NA ŻYWO
live.alternativehair.org

Więcej informacji na stronie:
https://alternativehair.org/
https://www.facebook.com/TheAlternativeHairCharitablefoundationMila Pro
Montibello
Keune Jott
Kaaral manniskan
aab Moroccanoil
Pravana

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur