Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Londyn - SALON INTERNATIONAL 2022 (08-10 październik 2022)


Data rozpoczęcia: 8 października 2022

Salon International 2022, największy pokaz fryzjerski w Wielkiej Brytanii, odbędzie się w London ExCeL w dniach 8-10 października 2022 roku. Salon International to wydarzenie wyłącznie dla profesjonalistów, które umożliwia profesjonalistom nawiązanie kontaktów z odpowiednimi ludźmi i zobaczenie wszystkiego, co można zobaczyć w branży fryzjerskiej. Jest to idealne miejsce do odkrywania najnowszych innowacji w produktach i usługach do włosów, a jednocześnie na bieżąco z nadchodzącymi trendami i edukacją. Salon International zaprasza wszystkich profesjonalistów z branży fryzjerskiej, właścicieli salonów, fryzjerów, stylistów włosów, techników koloryzacji, fryzjerów, a także wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę fryzjerską. 

W programie znajdują się największe nazwiska świata fryzjerskiego w trakcie pokazów zainspirują widzów do skorzystania z wielu ofert edukacyjnych. Możliwość skorzystania z ekskluzywnych propozycji dedykowanych w trakcie pokazów oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami - to wszystko zapewnia Salon International swoim gościom.

Salon International, to fantastyczna okazja do wychwycenia trendów, inspiracji, nawiązywania kontaktów i uczenia się , z ulubionymi markami i nowicjuszami prezentującymi swoje innowacje, a eksperci branżowi dzielą się swoją wiedzą na najgorętsze tematy branżowe .
Skorzystaj ze specjalnych cen pokazowych i zniżek niedostępnych nigdzie indziej. Wypróbuj i porównaj produkty i sprzęt, aby zobaczyć, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich klientów.


.

Zobacz foto relacje z Salon International

Dołącz do nas w dniach 8-10 października w ExCeL London na wydarzeniu w sercu branży fryzjerskiej.

10% ZNIŻKI na bilety wstępu! Po prostu użyj kodu ESTETICA10 przy kasie.

KUP BILETY


Lokalizacja miejsca:
ExCeL Londyn, One Western Gateway, Royal Victoria Dock, Londyn E16 1XL
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat miejsca, odwiedź: www.excel.london/getting-here


aab Moroccanoil
Artego NASZ
Pravana
MilaPro VividColors
MilaPro
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur