Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi fryzjerskie i kosmetyczne BEAUTY FORUM & HAIR 2022 (17-18 wrzesień 2022)


Data rozpoczęcia: 17 września 2022

Targi BEAUTY FORUM & HAIR 2022 to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event kierujemy do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego. Dzięki dwa razy większej powierzchni wystawienniczej oferujemy wyjątkową przestrzeń wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, możliwość poznania nowych trendów i kompleksowej oferty wystawców. Targi BEAUTY FORUM & HAIR 2022 zaplanowaliśmy na 17-18 września 2022 w Ptak Warsaw EXPO (Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy). 

Od 24 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty. Targi BEAUTY FORUM & HAIR to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego.

Kompleksowa oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych.

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy zostanie podzielony na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Fryzjerstwo, Barberstwo, Exclusive.


Lokalizacja

PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy.
Największe Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawienniczym w Polsce i Europie Środkowej, które zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw, jak i wydarzeń plenerowych.


Dojazd

Samochodem. Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut.

BEZPŁATNYM Autobusem z centrum Warszawy. Podczas weekendu targowego kursować będzie bezpłatny autobus oznakowany logo targów BEAUTY FORUM & HAIR. Więcej informacji oraz szczegółowy rozkład jazdy podamy wkrótce.

Komunikacją miejską ZTM. Warsaw Expo znajduje się w zachodniej strefie podmiejskiej Warszawy niedaleko Nadarzyna. Dojeżdżają do nas linie podmiejskie 703, 711 z przystanku P+R Krakowska. Należy wysiąść na przystanku Paszków. Autobusy miejskie jeżdżą raz na pół godziny, zwykle w godzinach 5:00-23:00 (z wyjątkiem autobusów nocnych). Zalecamy każdorazowo sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej.


Mamy dla Ciebie 20% rabatu na zakup biletu
wstępu na targi z kodem: Kierunek Targi, tylko do 15 września 2022! (rabat nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów).
Nie zwlekaj, zamów bilet i zapłać tylko 28 zł w sklepie internetowym -> www.beauty-fairs.com.pl

Więcej informacji: https://beauty-fairs.com.pl/


Małgorzata Szulc
Dyrektor Zarządzająca
tel: +48 22 858 79 55 | kom. 603 776 199 | fax: +48 22 858 79 53
e-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl
https://beauty-fairs.com.pl


AAAa Targi LOOK
Paul Mitchell
AdrionTrade
ADJ Trading - JuliArt nasz
aa Goldwell
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur