Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2020 PTAK WARSAW EXPO (18-20 wrzesień 2020)


Data rozpoczęcia: 18 września 2020

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami V Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2020 – najważniejsze w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna. 

Najpiękniejsze Targi!

Wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna!
Najnowsze produkty kosmetyczne, aktualne trendy i przegląd usług kosmetycznych na największych międzynarodowych targach fryzjerskich i kosmetycznych w tej części Europy Środkowej. Wydarzenie dla profesjonalistów i wszystkich miłośników piękna! Poznaj ofertę ponad 400 Wystawców z 15 krajów! Zrób zakupy w promocyjnych cenach! Bezpłatne zabiegi, makijaże, stylizacje fryzur i paznokci! Spotkania z Gwiazdami! Poznaj jutrzejsze trendy z bliska i zainspiruj się nowymi pomysłami.

Poznaj nowe firmy
Poznaj firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się w Polsce i wchodzą na nasz rynek. Nie spotkasz ich na innych targach ani w sieciówkach

Strefa koreańskiej pielęgnacji
Dowiedz się jak zatrzymać swoje piękno na dłużej.

Odkryj nowy look!
Skorzystaj z bezpłatnych porad, zabiegów, makijaży i fryzur od najlepszych ekspertów.

Znakomity dojazd i parking
Dojedziesz do nas bezpłatnym autobusem z Centrum Warszawy lub samochodem. Oferujemy bezpłatny parking na 15 000 pojazdów!

Największe targi fryzjerstwa i kosmetyki w Polsce to wielkie, trzydniowe święto dla wszystkich fanów piękna. To także świetna okazja dla tych, którzy dopiero szukają inspiracji i pomysłów na nowy wygląd oparty na najnowszych trendach. Kochasz kosmetyki? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Będzie się działo na BEAUTY DAYS 2020 !


Kontakt:
Alicja Płatek
Dyrektor Targów
+48 513 030 442 | a.platek@warsawexpo.eu | https://beautydays.pl/


Keune Jott
Hairdreams
Chantal zele
Artego NASZ
Mila Pro
Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur