Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Katowice - Festiwal Hair & Beauty, dawniej HAIR FAIR & BEAUTY FAIR (21-22 listopad 2020)


Data rozpoczęcia: 21 listopada 2020

Jesień branżowa to jednoznacznie kojarzące się wielkie święto branży Beauty w Katowicach. W tym roku zapraszamy po raz 20. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w dniach 21-22 listopada. Delikatnie zmodyfikowana nazwa Festiwalu to efekt ewolucji całej branży, która jest przedmiotem uwagi organizatorów Targów – niezmiennie od 20 lat firmy WATS. 

Łączymy profesjonalistów, łączymy interesy gabinetów, studiów, atelier... które na realnym rynku są od lat połączone. Usługi przenikają się w salonach, uzupełniając i rozszerzając ofertę przedsiębiorców branży beauty.

Jako targi, odpowiadamy kompleksowym podejściem do fryzjerstwa, stylizacji paznokci, makijażu, barberingu, stylizacji rzęs, ofertą szkoleniową oraz wyposażenia gabinetów. Każdy profesjonalista otrzyma na Festiwalu możliwość rozwoju swojego biznesu, wprowadzenia dodatkowych usług, innowacyjnych zabiegów, zwiększenia przychodów poprzez komplementarne uzupełnienie zakresu branżowego.

Targi skierowane są do szeroko pojmowanej branży:
fryzjerstwo, barbering, makijaż, stylizacja paznokci, pielęgnacja, medycyna estetyczna, kosmetologia, eko kosmetyki, wellness&spa, wyposażenie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych oraz usług dla nich dedykowanych.

20. Edycja Festiwalu Hair&Beauty odbędzie się 21 i 22 listopada 2020 w najbardziej prestiżowym obiekcie targowym w Europie – Centrum Kongresowym w Katowicach

Cała fryzjerska rodzina ponownie zintegruje się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Program targów już się tworzy, a organizatorzy zapowiadają wyjątkowe wydarzenia towarzyszące Targom.

Zapraszamy na potężną dawkę wiedzy, inspiracji, spotkań branżowych, wykładów, konferencji, promocji, prezentaacji i szkoleń.
Bądźcie z nami w Katowicach, podczas wielkiego święta pasjonatów branży hair&beauty! Zapraszamy na nową stronę internetową www.festiwalhb.pl

Bilety - kup taniej online!

Bilety do nabycia online w przedsprzedaży lub na miejscu w kasach przed wejściem na teren targów - Kliknij aby sprawdzić szczegóły


Kontakt organizacyjny:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice
targi@wats.pl, www.festiwalfryzjerski.plwww.festiwalhb.pl

Ewa Korepta (Project Director) tel. 601 313 515 ekorepta@wats.pl


Artego NASZ
Kaaral Sole new
Kaaral manniskan
Chantal zele
Targi Katowice Festiwal Hair&Beauty
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur