Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2019 PTAK WARSAW EXPO (20-22 wrzesień 2019)


Data rozpoczęcia: 20 września 2019

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami IV Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

48 000 mkw. powierzchni wystawienniczej, 550 wystawców z 25 krajów, 1 500 influencerów urodowych i 15 000 bezpłatnych miejsc parkingowych – gdy organizatorem targów jest największe w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowe, to liczby muszą imponować. Imprezy organizowane w Ptak Warsaw Expo należą dziś do najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie.

 

Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 - Brodacze zmierzą się w trzech kategoriach: Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs. Pula Nagród: 50 000 zł. Sponsorami nagród są: Ptak Warsaw Expo, Wahl, Ayala, Elegance, Pan Drwal, Akademia Stara Ferajna oraz Poniks.

International Barber Battle - Druga edycja niesamowitej bitwy profesjonalistów. W dniach 20-22 września 2019 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą barberingu. W jury zasiądą: Adam Szulc, Piotr Brzostek, Darryn Pitman i Lucjan Szajbel.

Young Beauty Awards by Anagra - Młodzi styliści zmierzą się w pięciu kategoriach: stylizacja włosów, barbering, paznokcie, makijaż i projektowanie mody. To niepowtarzalna okazja na zweryfikowanie swoich umiejętności i zaistnienie w świecie beauty i fashion. Stylizacje w poszczególnych kategoriach będą nawiązywały do tematu Galaxy Glow!

Beauty Days Blogger - Strefa została stworzona z myślą o Influencerach, którzy kreują trendy i są idealnymi prosumentami w branży beauty. Przestrzeń daje możliwość poznania na żywo znajomych z Internetu, zebrania świetnego materiału na przyszłe publikacje w social media, pozwala pozyskać kontrakty na promocję marek w sieci, a co najważniejsze łączy wszystkich miłośników świata beauty. Obecność Influencerów podczas trzydniowych Targów Beauty Days umożliwia zawarcie współpracy z ponad 550 wystawcami z Polski i zagranicy.

Vlog Challange dynamiczne vlogowanie - Wybrani blogerzy zostaną zaproszeni na tour po wybranych stoiskach Wystawców Beauty Days. To wspaniała okazja do poznania innych youtuberów i youtuberek, rozwoju umiejętności oraz promocji kanału. Organizatorami są Studio Manilov i Pomalowana Ania.

Rejestracja i więcej szczegółów na wydarzeniach na Facebooku oraz na stronie www.beautydays.pl

Będzie się działo na BEAUTY DAYS 20-22.09.2019 !


Kontakt:
Alicja Płatek
Dyrektor Targów
+48 513 030 442 | a.platek@warsawexpo.eu | https://beautydays.pl/ 


Targi Katowice Festiwal Hair&Beauty
Keune Jott
Rica Polska
Montibello
Davines
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur