Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi kosmetyczne BEAUTY FORUM & SPA 2019 (21-22 wrzesień 2019)


Data rozpoczęcia: 21 września 2019

Targi BEAUTY FORUM & SPA 2019 | Edycja jesienna otwiera sezon jesienno-zimowy. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.  

Targi BEAUTY FORUM & SPA pokazują świat urody w zbliżeniu. Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, ciekawe i intratne kontakty biznesowe, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi nauczycielami – to wszystko mieli okazję zobaczyć i przeżyć odwiedzający. Dodatkowe emocje towarzyszyły uczestnikom tegorocznych mistrzostw i konkursów.

NOWA LOKALIZACJA 2019

Kolejna, bardzo udana edycja targów potwierdziła, że dynamicznie rozwijająca się część wystawiennicza i program edukacyjny zasługują na większą powierzchnię do prezentacji. Dlatego targi BEAUTY FORUM odbędą się już w nowej, bardziej przestronnej lokalizacji, w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO w Warszawie na ul. Modlińskiej 6D.


Małgorzata Szulc
Dyrektor Zarządzająca
Managing Director
tel: +48 22 858 79 55 | kom. 603 776 199 | fax: +48 22 858 79 53
e-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl
jesien.beauty-fairs.com.pl


Kaaral manniskan
Artego NASZ
Hairdreams
Rica Polska

Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur