Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Gdańsk - URODA 2019 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie (05-06 październik 2019)


Data rozpoczęcia: 5 października 2019

Zapraszamy serdecznie do udziału w 22 edycji Targów Kosmetyczno - Fryzjerskich URODA organizowanych w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w dniach 5-6 października 2019. URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce. 

Warto zatem wziąć udział i zaprezentować swoją ofertę podczas 22 edycji targów URODA, które cieszą wciąż rosnącą popularnością wśród branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale są licznie odwiedzane również przez klientów indywidualnych zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku.

Silną stroną targów jest również bardzo bogaty program – ponad 50 wydarzeń towarzyszących targom, w tym: seminariów, pokazów, konkursów i mistrzostw – co zapewnia dużą frekwencję.

URODA to: największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce, możliwość dotarcia do ponad 8 000 odwiedzających z Trójmiasta, Pomorza oraz całej Polski. Doskonałe warunki wystawiennicze – targi w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO zlokalizowane w pobliżu stadionu Energa Arena Gdańsk. (12 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 1130 miejsc w centrum konferencyjnym, w sumie ponad 2000 miejsc parkingowych).

Będzie dla nas zaszczytem gościć Państwa na naszych targach w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.
 


KONTAKT
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Dyrektor projektu
Dorota Solochewicz, d.solochewicz@mtgsa.com.pl
tel.58 55 49 204, 601 894 332
więcej informacji: www.urodatargi.pl
 


Keune Jott
Artego NASZ
Kaaral manniskan
Chantal
Rica Polska
Targi Katowice Festiwal Hair&Beauty

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur