Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Londyn - SALON INTERNATIONAL 2018 (13-15 października 2018)


Data rozpoczęcia: 13 października 2018

Salon International jest największym wydarzeniem w kalendarzu branży fryzjerskiej i w dniach 13-15 października 2018 znów zawita do hali ExCell London.


W programie znajdują się największe nazwiska świata fryzjerskiego w trakcie pokazów zainspirują widzów do skorzystania z wielu ofert edukacyjnych. Możliwość skorzystania z ekskluzywnych propozycji dedykowanych w trakcie pokazów oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami - to wszystko zapewnia Salon International swoim gościom.

Można będzie zobaczyć najlepszych edukatorów na HJ&HJ Men Stages oraz, podziwiać najnowszej generacji gwiazdy na scenie Choosehair New Talent.

Salon Live będzie gościł wiodące zespoły artystyczne prezentujące swoje pokazy: Sasson Academy, Schwarzkopf Professional z prezentacją Tyler Jonston, Lesley Jennison, Hooker&Young and X-presion, Patric Cameron, Trevor Sorbie, Rush, Babyliss PRO, Mahogany i po raz pierwszy w 2018 r.: Cult LA Colorist & Hair Activist, Guy Tang i również Tony&Guy Main Stage. Wszystkie prezentacje to pełnia inspiracji, informacji i edukacji.

Salon International to najlepsze miejsce by dać się zainspirować, zobaczyć i spróbować najnowszych produktów i urządzeń, spotkać profesjonalnych edukatorów.


Już dziś zapisz w swoim kalendarzu datę wydarzenia,
którego nie wolno przegapić.

.
Zamów bilety już teraz, zadzwoń pod nr 0844 581 4915
lub odwiedź stronę
www.salonshow.co.uk/HairTrendy
aby skorzystać z promocyjnej ceny wprowadź kod HT01


(Wejściówka na wystawę jest gwarantowana jeśli zakupisz bilet na Salon Live lub Salon Seminar, z wyjątkiem Rush Live i BaByliss PRO).
.


 


Keune Jott
Kanel
Montibello

Wella Eimi

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur