Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Sosnowiec - HAIR FAIR & BEAUTY FAIR, Festiwal fryzjerski (15-16 listopad)


Data rozpoczęcia: 15 listopada 2014

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, bo warto tam być! Ogromna ilość ciekawych, zawodowych wydarzeń na najwyższym poziomie!

BĄDŹ Z NAMI I POCZUJ TEN NIEPOWTARZALNY KLIMAT!

14 Festiwal Hair Fair

Już 15 i 16 listopada spotykamy się w Sosnowcu! Jak co roku, bowiem, zapraszamy do udziału w wielkim, dobrze znanym święcie fryzjerów, stylistów, mistrzów… i wszystkich pasjonatów branży fryzjerskiej. Festiwal Hair Fair to impreza organizowana przez firmę WATS, dystrybutora marki Subtil już po raz 14, a ta kilkunastoletnia, dobra tradycja jest gwarancją, że znów bardzo dużo będzie się działo!

GWIAZDY

Tegoroczna edycja przebiegała będzie jak zwykle na bardzo wysokim poziomie a to za sprawą jasno błyszczących Gwiazd, które zapowiedziały swoje pokazy na festiwalowej scenie głównej. Podczas festiwalu obok niezaprzeczalnych autorytetów fryzjerskich jak Tomasz Migdal, Robert Wypych czy zespół stylistów Berendowicz&Kublin będziemy mogli podziwiać kunszt wielu polskich utalentowanych kreatorów. Ponadto w swoich programach wystąpią zespoły stylistów Subtil czy firmy Revlon. Tegoroczną Gwiazdą festiwalu będzie, zaproszony przez markę Subtil francuski stylista, którego nazwiska jeszcze na razie nie zdradzamy. Scena w sobotę należała będzie do uczniów szkół fryzjerskich – gdzie w Paradzie Szkół młodzież zaprezentuje swoje osiągnięcia na deskach prawdziwej dużej sceny!

MISTRZOSTWA

Oprócz obfitującej w niecodzienne pokazy sceny głównej, odwiedzający targi będą mogli oglądać także zmagania konkursowe mistrzów i uczniów fryzjerstwa. Poza tradycyjnym już Pucharem Śląska rozegrany zostanie także konkurs TopCity dla doświadczonych już stylistów jak i dla uczniów zawodu. Ponadto zaplanowano także Mistrzostwa zdobienia paznokci (Centrum Vellp Ewa Żabińska Lubowiecka) i makijażu ekstrawaganckiego (Artis Anna Bogdziewicz) oraz mistrzostwa w body paintingu i makijażu permanentnym Linel (Linel – Monika Wiśniewska).

PASAŻ WYSTAWIENNICZY

Niezmiennie od lat, Festiwal Hair Fair to ogromna oferta firm działających w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Pasaż stoisk wystawienniczych z całym wachlarzem od kosmetyków, poprzez akcesoria i sprzęt fryzjerski, meble oraz branżowe wydawnictwa profesjonalne gwarantuje każdemu profesjonaliście dokonanie atrakcyjnych zakupów i skorzystanie ze specjalnych promocji przygotowanych właśnie na targi.

PRELEKCJE, WARSZTATY, SZKOLENIA

Podczas dwóch targowych dnie nie zabraknie także aspektów edukacyjnych. W ramach kongresu organizatorzy proponują warsztaty, wykłady, prelekcje, pokazy a także bardzo doceniane w ubiegłych edycjach WARSZTATY Z GWIAZDĄ, czyli prestiżowe, kameralne szkolenie z treningiem praktycznym dla wybranej grupy polskich stylistów prowadzone przez francuskiego stylistę - gwiazdę Festiwalu.
Zapisy na WARSZTATY już trwają (festiwal@wats.pl lub 601 313 515) a ilość uczestników ograniczona jest do kilkunastu osób.


ZGŁOSZENIA DO KONKURSÓW TOP CITY ORAZ PUCHAR ŚLĄSKA PRZYJMOWANE SĄ OD 1 WRZEŚNIA 2014 r.

CENNE NAGRODY RZECZOWE ORAZ PIENIĘŻNE CZEKAJĄ NA LAUREATÓW!


Zapraszamy do śledzenia strony internetowej, gdzie na bieżąco publikowane są aktualności i ważne informacje www.festiwalfryzjerski.pl

Znajdź nas na Facebooku! Wygrywaj darmowe wejściówki! https://www.facebook.com/HAIR.FAIR.BEAUTY.FAIR


aa SALON INTERNATIONAL 2022
aab Moroccanoil
Paul Mitchell
Mila Pro
aa Targi Warszawa Ptak
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur