Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Gdańsk - URODA 2024 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie (12-13 październik 2024)


Data rozpoczęcia: 12 października 2024

Zapraszamy serdecznie do udziału w nową, odświeżoną odsłonę Targów Kosmetyczno - Fryzjerskich URODA 2024 organizowaną w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w dniach 12-13 października 2024. URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce. Festiwal URODA 2024 to świetna okazja, by na żywo przetestować premierowe produkty, sprawdzić profesjonalny sprzęt czy posłuchać o zabiegach bezpośrednio od specjalistów, którzy je wykonują. To także szansa, by poznać tajniki dbania o siebie wprost od inspirujących ekspertów - nie tylko w teorii, ale również "w akcji". Dziś piękno łączymy z ideą holistycznego dobrostanu - szczęścia pochodzącego ze świadomego dbania o swoje ciało i ducha. I to właśnie tej idei dedykujemy nową, odświeżoną odsłonę URODY. Wydarzenie skierowane jest do entuzjastów branży beauty i firm, które ją tworzą. Tym pierwszym dajemy możliwość poznania świata profesjonalnego dbania o urodę, a tym drugim szansę na rozwój biznesu i własnych kompetencji. Pierwsza edycja naszych targów miała miejsce w 2000 roku. Od tego czasu wydarzenie nieustannie ewoluowało wraz ze zmieniającą się definicją urody.

Dziś piękno łączymy z ideą holistycznego dobrostanu - szczęścia pochodzącego ze świadomego dbania o swoje ciało i ducha. I to właśnie tej idei dedykujemy nową, odświeżoną odsłonę URODY.

URODA to święto branży beauty na którym spotkasz fajne marki, ulubionych influencerów i inspirujących mistrzów zawodu. Na wydarzeniu spotkasz firmy i ekspertów z wielu dziedzin szeroko pojętej branży beauty. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się urodą zawodowo, hobbystycznie, czy po prostu uwielbiasz dbać o siebie - na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie!

ZRÓŻNICOWANA TEMATYKA
W 2024 roku otwieramy wydarzenie na nowe tematy, które wpisują się w aktualną definicję urody. Poza tradycyjnymi sektorami jak fryzjerstwo czy kolorówka zapraszamy do nas także Partnerów związanych ze zdrowiem i medycyną estetyczną.

FESTIWALOWA ATMOSFERA
Nowa edycja to przeniesienie punktu ciężkości atrakcyjności wydarzenia na rozrywkę i edukację. Chcemy zapewnić gościom bagaż pozytywnych wrażeń, które zapamiętają i skojarzą z markami obecnymi na wydarzeniu.

DOŚWIADCZENIE NA ŻYWO
Dla odbiorców marek beauty wciąż niezwykle ważne jest fizyczne doświadczenie produktu przed jego zakupem. Dlatego dajemy naszym Wystawcom rozszerzone możliwości prezentacji oferty, by wspólnie stworzyć sensoryczne show dla naszych gości.

Organizatorem festiwalu URODA jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.


RELACJA Z 23 EDYCJI TARGÓW KOSMETYCZNO – FRYZJERSKICH URODA 2019


Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
+48 723 222 074
+48 665 033 800
uroda@amberexpo.pl
Więcej informacji: www.urodatargi.pl www.facebook.com/TargiUroda


ab Moroccanoil
ab Goldwell
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024
aA targi-beauty-forum-hair
b AdrionTrade
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur