Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Londyn - SALON INTERNATIONAL 2024 (12-14 październik 2024)


Data rozpoczęcia: 12 października 2024

Salon International 2024, największy pokaz fryzjerski w Wielkiej Brytanii, odbędzie się w London ExCeL w dniach 12-14 października 2024 roku. Salon International to wydarzenie wyłącznie dla profesjonalistów, które umożliwia profesjonalistom nawiązanie kontaktów z odpowiednimi ludźmi i zobaczenie wszystkiego, co można zobaczyć w branży fryzjerskiej. Jest to idealne miejsce do odkrywania najnowszych innowacji w produktach i usługach do włosów, a jednocześnie na bieżąco z nadchodzącymi trendami i edukacją. Salon International zaprasza wszystkich profesjonalistów z branży fryzjerskiej, właścicieli salonów, fryzjerów, stylistów włosów, techników koloryzacji, fryzjerów, a także wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę fryzjerską.

W programie znajdują się największe nazwiska świata fryzjerskiego w trakcie pokazów zainspirują widzów do skorzystania z wielu ofert edukacyjnych. Możliwość skorzystania z ekskluzywnych propozycji dedykowanych w trakcie pokazów oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami - to wszystko zapewnia Salon International swoim gościom.

Salon International, to fantastyczna okazja do wychwycenia trendów, inspiracji, nawiązywania kontaktów i uczenia się , z ulubionymi markami i nowicjuszami prezentującymi swoje innowacje, a eksperci branżowi dzielą się swoją wiedzą na najgorętsze tematy branżowe .
Skorzystaj ze specjalnych cen pokazowych i zniżek niedostępnych nigdzie indziej. Wypróbuj i porównaj produkty i sprzęt, aby zobaczyć, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich klientów.


Dołącz do nas w dniach 12-14 października 2024 w ExCeL London na wydarzeniu w sercu branży fryzjerskiej.

https://hji.co.uk/salon-international
https://www.facebook.com/salonexhibitions


Lokalizacja miejsca:
ExCeL Londyn, One Western Gateway, Royal Victoria Dock, Londyn E16 1XL
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat miejsca, odwiedź: www.excel.london/getting-here


SALON INTERNATIONAL
Pravana
Artego NASZ
ab Moroccanoil
MilaPro
aA targi-beauty-forum-hair

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur