Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Illuminight by WELLA (27 marca 2024)


Data rozpoczęcia: 27 marca 2024

#Illuminight by WELLA – nadchodzi najgorętsze wydarzenie sezonu! Naturalne rozświetlenie, mieniące się odcienie, trójwymiarowy efekt. Styliści fryzur i klienci kochają naturalne, pełne olśniewającego blasku rezultaty koloryzacji, jakie zapewnia farba Illumina Color od Wella Professionals. Już wkrótce produkt zadebiutuje na polskim rynku w nowej, ulepszonej odsłonie, a towarzyszyć będzie temu wyjątkowe wydarzenie - #Illuminight by WELLA! Gościem specjalnym #Illuminight by WELLA będzie Romeu Felipe, globalny ambasador Wella Professionals, edukator i twórca unikatowej techniki #Illuminage. #Illuminight by WELLA to część europejskiego tournée Romeu Felipe – brazylijska gwiazda odwiedzi Paryż, Mediolan, Ateny, Dusseldorf i Warszawę. To jednak nie wszystko. Tego wieczora zobaczymy na scenie Wella Artistic Team – grupę ambasadorów marki Wella Professionals z Polski – najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych stylistów, którzy poprzez swoje projekty artystycznye wyznaczają najwyższe standardy sztuki fryzjerskiej. Małgorzata i Paweł Babicz, Damian Witkowski, Piotr Adaszkiewicz, Tymoteusz Pięta i Piotr Kmiecik.

Permanentna farba do włosów Illumina Color od Wella Professionals już od momentu wprowadzenia na rynek zdobyła uznanie i popularność wśród najbardziej wymagających stylistów na świecie. Stała się globalnym fenomenem, który ustanowił nowy wymiar w dziedzinie koloryzacji włosów. Unikalną cechą farby Illumina Color jest połączenie efektu naturalnego koloru włosów z fenomenalnym blaskiem.

I właśnie tym fenomenalnym blaskiem zalśni scena w warszawskim studiu ATM już 27. marca 2024 r. Nowa odsłona farby Illumina Color wymaga bowiem niezwykłej oprawy. Gościem specjalnym #Illuminight by WELLA będzie Romeu Felipe, globalny ambasador Wella Professionals, edukator i twórca unikatowej techniki #Illuminage. Romeu jest znany na całym świecie – jego prace śledzi ponad 2 miliony followersów na Instagramie, podziwiając tysiące pięknych koloryzacji, pełnych lekkości i światła. W ciągu swojej 20-letniej kariery z Wellą wyszkolił ponad 25 tys. stylistów, aby stać się ambasadorem i móc realizować się w edukacji na całym świecie. Teraz odwiedzi Polskę i podczas szkolenia Look&learn oraz pokazu zaprezentuje olśniewające efekty pracy farbą Illumina Color w nowej odsłonie.

To jednak nie wszystko. Tego wieczora zobaczymy na scenie Wella Artistic Team – grupę ambasadorów marki Wella Professionals z Polski – najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych stylistów, którzy poprzez swoje projekty artystycznye wyznaczają najwyższe standardy sztuki fryzjerskiej. Małgorzata i Paweł Babicz, Damian Witkowski, Piotr Adaszkiewicz, Tymoteusz Pięta i Piotr Kmiecik – tych nazwisk w świecie fryzjerskim nikomu nie trzeba przedstawiać. Opracowana przez nich nowa technika z wykorzystaniem farby Illumina Color zostanie przedstawiona podczas fenomenalnego show, które, nie mamy wątpliwości, podbije serca publiczności z kilkunastu krajów, zgromadzonych na widowni #Illuminight by WELLA.

Co sprawia, że farba Illumina Color jest tak wyjątkowa? Odpowiedź jest prosta – technologia. Illumina Color wykorzystuje technologię Micro Light, która umożliwia wniknięcie światła do wnętrza włosa, aby go rozświetlić. Dodatkowo, farba zawiera technologię Metal Purifier, która chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi kontaktem cząsteczek metali z koloryzacją czy czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenie środowiska. Dzięki temu nie dochodzi do reakcji chemicznej, która wyzwala „wolne rodniki”, odpowiedzialne za starzenie się i uwrażliwianie naszych włosów. Dodatkowo, farba Illumina Color to produkt wegański!

Nowa Illumina Color to 49 przejrzystych odcieni, naturalne i luksusowe efekty koloryzacji oraz 100% krycie siwizny. Oferuje stylistom nieograniczone możliwości: od zmiany odcienia, poprzez tonowanie, przyciemnianie, aż po rozjaśnienie włosów. Pozwól się im zainspirować już 27. Marca w Warszawie!

#Illuminight by WELLA to część europejskiego tournée Romeu Felipe – brazylijska gwiazda odwiedzi Paryż, Mediolan, Ateny, Dusseldorf i Warszawę.

Plan eventu

  • Rozpoczęcie Gali
  • Pokaz Wella Artistic Team
  • Wręczenie statuetek finalistom TVA 2023
  • Look&Learn Romeu Felipe
  • Pokaz Romeu Felipe
  • After party (drinki, bufet)


Montibello
Keune Jott
MilaPro VividColors
b AdrionTrade
Davines
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur