Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi kosmetyczne BEAUTY FORUM 2024 (09-10 marca 2024)


Data rozpoczęcia: 9 marca 2024

Targi BEAUTY FORUM 2024 to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event kierujemy do profesjonalistów branży beauty. Dzięki dwa razy większej powierzchni wystawienniczej oferujemy wyjątkową przestrzeń wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, możliwość poznania nowych trendów i kompleksowej oferty wystawców. Targi BEAUTY FORUM 2024 zaplanowaliśmy na 09-10 marca 2024 w Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Od 25 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty. Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego.

Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek. Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: Exclusive, kosmetyka klasyczna i aparaturowa, makijaż klasyczny i PMU, podologia, paznokcie i rzęsy, EKO & More, Szkoły, Uczelnie, Kursy. INTERNATIONAL BUSINESS FORUM - strefa dla zagranicznych producentów i inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce.


Lokalizacja

Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.


Więcej informacji:
https://beauty-fairs.com.pl/


Małgorzata Szulc
Dyrektor Zarządzająca
tel: +48 22 858 79 55 | kom. 603 776 199 | fax: +48 22 858 79 53
e-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl
https://beauty-fairs.com.pl


ab Goldwell
Davines
b AdrionTrade
Keune Jott
Pravana
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur