Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Nowa aplikacja do słuchania RADIA PASJA

data publikacji  2016-06-30  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zapraszamy do pobierania naszej nowej aplikacji do słuchania radia PASJA. Od dziś możesz słuchać naszych wszystkich kanałów muzycznych na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja jest dostępna wyłącznie na naszym portalu.


RADIO PASJA to.. radio Tworzone przez LUDZI Z PASJĄ.

Na antenie usłyszysz codzienny przegląd prasy, ciekawostki, pogodę i programy autorskie. Czas między serwisami informacyjnymi, programami i wywiadami wypełniamy wyjątkową muzyką. Do wszystkich dzieł muzycznych, jakie emitujemy w radiu Pasja posiadamy wszelkie prawa na wykorzystywanie i udostępnianie utworów. Z tego tytułu pobierane opłaty licencyjne przekazywane są dla twórców.

Staramy się uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, gdyż interesuje nas życie ludzi z pasją. Na co wskazuje nazwa naszego radia, ale także ramówka. Radio Pasja powstało na bazie radia Hair Trendy, które zaistniało we wrześniu 2013 roku jako radio niezależne od OZZ (Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi). Prezenterzy stacji, prowadząc przez 2 lata programy informacyjne i muzyczne pozyskali wierną grupę słuchaczy branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Z racji tego, że wykupienie licencji na słuchanie radia Hair Trendy wiąże się z niewielkimi kosztami, liczba firm zgłaszających swoje zapotrzebowanie na słuchanie radia Hair Trendy emitującego doskonałą muzykę na 5 kanałach 24 godziny na dobę dynamicznie wzrastała. Zgłoszenia wielu innych branż na wykupienie licencji pragnących uwolnić się od wysokich opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV... powiększała się i dalej rośnie. W związku z tym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu obecnych i przyszłych radiosłuchaczy, stąd od 01 września 2015 r powołaliśmy do zaistnienia w eterze "Radio Pasja", skierowane do wszystkich rodzajów usług i handlu.

Koszt licencji jest niewielki i zależy od cyklu płatności, 3, 6 lub 12 miesięcy oraz od powierzchni tej części lokalu w której słuchane jest radio. Kwoty za wykupione licencje przekazywane są w całości na opłacenie autorów i wykonawców utworów muzycznych, dzięki czemu wszyscy wspieramy niezależnych twórców.

Program radiowy jest emitowany 24 godziny na dobę, na 5 kanałach muzycznych w jednej opłacie:

Kanał 1. Radio Pasja na żywo, prowadzone przez świetnych prezenterów radiowych.
Kanał 2. Muzyka relaksacyjna do SPA, gabinetów kosmetycznych, hoteli itp.
Kanał 3. Muzyka Chillout
Kanał 4. Muzyka Pop
Kanał 5. Ulubione utwory

 


 


Komentarze

Davines
AAAa Targi LOOK
Paul Mitchell
Keune Jott
aab Moroccanoil
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur