Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Letni powiew nowości w ofercie Kazaro

data publikacji  2016-06-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze najnowsze kolekcje mebli fryzjerskich. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zawsze staramy się, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Trzy nietuzinkowe i bardzo ciekawe w formie linie prezentują się doskonale, jesteśmy pewni, że dopasują się do charakteru wielu salonów i wniosą wyraźną nutę ożywienia. Jak Państwo doskonale wiecie, klienci cenią komfort i wygodę, ale też wybierają miejsca z charakterem. Linie Origami, Magnat i Tulip są idealnym ku temu rozwiązaniem. Uzupełnieniem są meble recepcyjne oraz nowe lustra i konsole. Tak bogaty asortyment daje niewyczerpane możliwości kreowania ciekawego wnętrza.

Uroku meblom nadaje kolorowa tapicerka. Klienci mogą wybrać dowolny kolor najbardziej odpowiadający ich wizji, a my przeniesiemy go na tapicerkę wybranej linii mebli. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że zarówno fotele jaki i myjnie są bardzo wygodne. Idealne profilowanie i miękkość elementów tapicerowanych sprawiają, że meble zdają się dopasowywać do klienta. Ważną cechą naszych mebli jest również ich jakość. Wysokiej jakości komponenty, staranne wykonanie oraz ergonomiczna budowa sprawiają, że produkty te są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kazaro.pl gdzie zobaczycie wszystkie wiosenne nowości.

 


 


Komentarze

Paul Mitchell
ab Goldwell
Pravana
MilaPro
Kaaral manniskan
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur