Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Szymon Ziółkowski - Gość Radia Pasja

data publikacji  2016-06-01  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

W środę, 1 czerwca o godzinie 13.00 gościem w radiu PASJA był Szymon Ziółkowski, który należy do najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów. Szymon Ziółkowski będzie jedną z gwiazd Eventu FreeTime.

Uzyskiwał rekordy Polski juniorów, zdobył tytuły mistrza świata i Europy w tej kategorii wiekowej. W 2000 roku wywalczył złoty medal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Uczestniczył również w igrzyskach olimpijskich w Atlancie (1996), Atenach (2004), Pekinie (2008) i Londynie (2012). W dorobku uzyskał trzy medale mistrzostw świata, w tym tytuły mistrzowskie wywalczone w Edmonton (2001) i Helsinkach (2005).


Szymon Ziółkowski będzie jedną z GWIAZD Eventu FreeTime, na który zapraszamy w dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI.

Targi FreeTime dla poszukujących pasji FreeTime to dwudniowe wydarzenie promujące życie aktywne i z pasją. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych, znani sportowcy, hobbyści, amatorzy wszelkich sportów i ludzie rozkochani w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Nie zabraknie także pasjonatów kulturystyki i fitness oraz aktywnych warsztatów, które nadadzą naszej imprezie prawdziwie energetyczny charakter!

FreeTime zaraża pasją do aktywnego życia.


Hasłem tegorocznego eventu jest "Życie ma wiele barw… na wyciągnięcie ręki"

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.eventfreetime.pl oraz facebook.com/eventfreetime.

 


 


Komentarze

Artego NASZ
Davines
MilaPro
aab Moroccanoil
Pravana
AdrionTrade

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur