Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Radio Pasja na targach BEAUTY FORUM 2016

data publikacji  2016-03-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Radio Pasja zaprasza do obejrzenia foto relacji z targów BEAUTY FORUM 2016, które odbyły się w Warszawie. Targi BEAUTY FORUM to przede wszystkim impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej, która z roku na rok bije rekordy.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Podczas ostatniej edycji, która miała miejsce 7-8 marca 2015 gościliśmy ponad 11 500 zwiedzających, zaś swoją ofertę prezentowało 260 wystawców!


RADIO PASJA to.. radio Tworzone przez LUDZI Z PASJĄ. Na antenie usłyszysz codzienny przegląd prasy, ciekawostki, pogodę i programy autorskie. Czas między serwisami informacyjnymi, programami i wywiadami wypełniamy wyjątkową muzyką. Do wszystkich dzieł muzycznych, jakie emitujemy w radiu Pasja posiadamy wszelkie prawa na wykorzystywanie i udostępnianie utworów. Z tego tytułu pobierane opłaty licencyjne przekazywane są dla twórców.


Radio Pasja powstało na bazie radia Hair Trendy, które zaistniało we wrześniu 2013 roku jako radio niezależne od OZZ (Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi jak ZAiKS i inne)


Zgłoszenia wielu innych branż na wykupienie licencji pragnących uwolnić się od wysokich opłat dla ZAiKS, STOART, ZPAV... powiększała się i dalej rośnie. W związku z tym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu obecnych i przyszłych radiosłuchaczy, stąd powołaliśmy do zaistnienia w eterze radio PASJA, skierowane do wszystkich rodzajów usług i handlu.

 


 


Komentarze

MilaPro
Montibello
Davines
Pravana
ab Goldwell
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur