Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Radio Pasja zaprasza dziś i jutro na targi BEAUTY FORUM 2016

data publikacji  2016-03-05  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Uwolnij się od wysokich opłat dla ZAiKS, STOART, ZPAV. Odwiedź nasze stoisko Radia PASJA nr. 4.03. Na stoisku posłuchasz naszej muzyki z naszych pięciu kanałów radiowych.

RADIO PASJA to.. radio Tworzone przez LUDZI Z PASJĄ. Na antenie usłyszysz codzienny przegląd prasy, ciekawostki, pogodę i programy autorskie. Czas między serwisami informacyjnymi, programami i wywiadami wypełniamy wyjątkową muzyką. Do wszystkich dzieł muzycznych, jakie emitujemy w radiu Pasja posiadamy wszelkie prawa na wykorzystywanie i udostępnianie utworów. Z tego tytułu pobierane opłaty licencyjne przekazywane są dla twórców.

Radio Pasja powstało na bazie radia Hair Trendy, które zaistniało we wrześniu 2013 roku jako radio niezależne od OZZ (Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi jak ZAiKS i inne)

Zgłoszenia wielu innych branż na wykupienie licencji pragnących uwolnić się od wysokich opłat dla ZAiKS, STOART, ZPAV... powiększała się i dalej rośnie. W związku z tym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu obecnych i przyszłych radiosłuchaczy, stąd powołaliśmy do zaistnienia w eterze radio PASJA, skierowane do wszystkich rodzajów usług i handlu.


Targi BEAUTY FORUM
to przede wszystkim impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej, która z roku na rok bije rekordy.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Podczas ostatniej edycji, która miała miejsce 7-8 marca 2015 gościliśmy ponad 11 500 zwiedzających, zaś swoją ofertę prezentowało 260 wystawców!


DOJAZD

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa

BEZPŁATNY TRANSPORT z centrum Warszawy
Autobus kursuje co półgodziny z ul. Emilii Plater (spod obecnego Muzeum Sztuki Nowoczesnej) począwszy od godz. 9.30.
ROZKŁAD JAZDY

Odległości od głównych węzłów komunikacyjnych:
    Międzynarodowe Lotnisko Okęcie - 30 minut
    Dworzec Centralny - 20 minut
    Dworzec Wschodni - 10 minut

Oprócz tego do centrum targowego można dojechać:

  • własnym samochodem (parking - koszt 4 zł/1h)
  • autobusem - linie 143, 173, 514, 520
  • pociągiem Kolei Mazowieckich (dojazd ze stacji: Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion, Warszawa Wschodnia, Warszawa Olszynka Grochowska do stacji Warszawa Gocławek).


BILETY

Bilety można zakupić w kasach podczas weekendu targowego.

Akceptowalne formy płatności za bilety w kasie targowej: karta płatnicza i gotówka.
W holu głównym centrum targowego znajduje się bankomat EURONET.
Kasy biletowe są czynne od godz. 9.00.


CENNIK

UWAGA: Przy zakupie 2 biletów na seminaria, otrzymają Państwo bilet wstępu na targi gratis. Osoby, które wykupią co najmniej 1 warsztat otrzymają jeden bilet na targi gratis.

Więcej informacji o BEAUTY FOUM na www.beauty-fairs.com.pl

 


 


Komentarze

MilaPro
aa AaW Targi Look
Montibello
Artego NASZ
Davines
b AdrionTrade

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur