Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Kazaro - trendy i tradycje

data publikacji  2016-03-18  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Kiedy 10 lat temu stawialiśmy pierwsze kroki na rynku, doskonale wiedzieliśmy jaki jest nasz cel. Postanowiliśmy dać klientom z rynku fryzjerskiego i kosmetycznego coś wyjątkowego.

Ofertę stworzoną w oparciu o najwyższej jakości produkty, nietuzinkowe w formie, w wielu stylach i kolorach, tak aby każdy znalazł rozwiązania spełniające jego oczekiwania, a tym samym mógł stworzyć wnętrze we własnym wymarzonym stylu.


Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój pomagają nam doskonalić i poszerzać ofertę, ale wpływają też bezpośrednio na jakość obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony co owocuje wieloletnią współpracą. Dbając o nią gwarantujemy duże wsparcie posprzedażowe oraz fachowy, mobilny serwis na terenie całego kraju.


Ważnym aspektem naszych działań są także prezentacje sprzętów oraz mebli organizowane indywidualnie, jak i również prowadzone przez nas wykłady podczas wydarzeń branżowych – wszystko po to, aby pokazać potencjalnym klientom, że warto zyskać takiego partnera w biznesie.

 


 


Komentarze

Targi Katowice
Paul Mitchell
aab Moroccanoil
aa Goldwell
ADJ Trading - JuliArt nasz
AAAa Targi LOOK

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur