Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Radio Pasja zaprasza na Targi BEAUTY FORUM 2016

data publikacji  2016-03-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Odwiedź Radio Pasja na targach BEAUTY FORUM 2016, które odbędą się 5-6 marca w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowe połączenie imprezy wystawienniczej obfitującej w nowości produktowe i innowacje biznesowe, z bogatą ofertą merytoryczną i warsztatową. Ekscytujący program mistrzostw i konkursów zapewnia dodatkowe atrakcje – zarówno kandydatom, jak i zwiedzającym.

Nie może Cię tu zabraknąć!


Zapraszamy na stoisko Radia Pasja nr. 4.03


RADIO PASJA to.. radio Tworzone przez LUDZI Z PASJĄ.

Na antenie usłyszysz codzienny przegląd prasy, ciekawostki, pogodę i programy autorskie. Czas między serwisami informacyjnymi, programami i wywiadami wypełniamy wyjątkową muzyką. Do wszystkich dzieł muzycznych, jakie emitujemy w radiu Pasja posiadamy wszelkie prawa na wykorzystywanie i udostępnianie utworów. Z tego tytułu pobierane opłaty licencyjne przekazywane są dla twórców.

Staramy się uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, gdyż interesuje nas życie ludzi z pasją. Na co wskazuje nazwa naszego radia, ale także ramówka. Radio Pasja powstało na bazie radia Hair Trendy, które zaistniało we wrześniu 2013 roku jako radio niezależne od OZZ (Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi). Prezenterzy stacji, prowadząc przez 2 lata programy informacyjne i muzyczne pozyskali wierną grupę słuchaczy branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Z racji tego, że wykupienie licencji na słuchanie radia HAIR TRENDY wiąże się z niewielkimi kosztami, liczba firm zgłaszających swoje zapotrzebowanie na słuchanie radia HAIR TRENDY emitującego doskonałą muzykę na 4 kanałach 24 godziny na dobę dynamicznie wzrastała.

Zgłoszenia wielu innych branż na wykupienie licencji pragnących uwolnić się od wysokich opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV... powiększała się i dalej rośnie. W związku z tym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu obecnych i przyszłych radiosłuchaczy, stąd od 01 września 2015 r powołaliśmy do zaistnienia w eterze "Radio Pasja", skierowane do wszystkich rodzajów usług i handlu.


Godziny otwarcia

05.03.2016 | SOBOTA | 10.00 - 18.00
06.03.2016 | NIEDZIELA | 10.00 - 17.00


Więcej informacji o muzyce zwolnionej z opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV na www.hairtrendy.pl
Więcej informacji o BEAUTY FOUM na www.beauty-fairs.com.pl

 


 


Komentarze

b AdrionTrade
Davines
Paul Mitchell
MilaPro VividColors
Pravana
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur