Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Konferencja REVLON PROFESSIONAL już za nami

data publikacji  2013-12-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Rozpoczęła się w sobotę, 19 października i trwała trzy dni, aż do poniedziałku. Gościliśmy w hotelu Holiday Inn w Łodzi.

Wkroczyliśmy w sezon jesienno-zimowy REVLON PROFESSIONAL prezentując naszym szanownym gościom najnowsze kolekcje fryzur REVLON PROFESSIONAL oraz nową gamę farb REVLONISSIMO NMT - ognistych, trwałych kolorów czerwieni i rudości INTENSE C5.

Była to również okazja do zapoznania się z najnowszymi kosmetykami pielęgnacyjnymi serii STYLE MASTERS, do tej pory kojarzonej wyłącznie ze stylizacją. Obecnie seria STYLE MASTERS uzupełniona została o pielęgnację służącą przygotowaniu włosów do planowanej stylizacji już na etapie ich mycia. Tak przygotowane włosy można dalej stylizować uzyskując sprężyste, elastyczne i mocno nawilżone loki, bądź wygładzoną, niepuszącą się ale też nieobciążoną fryzurę, ewentualnie fryzurę o dużej objętości.

Pierwszego dnia konferencji odbyło się seminarium z udziałem ponad 20 modelek. Jakub
Ziemirski – trzykrotny finalista Międzynarodowego Konkursu STYLE MASTER i laureat trzeciego miejsca w roku 2012, zaprezentował swoje stylizacje. Następnie wkroczyliśmy w kolekcję STYLE MASTERS 2013 – autorstwa X-Presion i Gun Britt Zeller. W dalszym ciągu pokazu zaprezentowaliśmy kolekcję PRIVÉE, która ukazała trendy nadchodzącego sezonu jesień/zima 2013.

Drugiego dnia konferencji odbyły się warsztaty. Pracowaliśmy w sześciu grupach, w sumie ponad 70 uczestników warsztatów miało możliwość wykonać stylizację STYLE Masters, autorstwa X-Presion oraz cięcie i koloryzację wraz ze stylizacją dwóch fryzur z kolekcji PRIVÉE.

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z nową techniką koloryzacji wykonywanej przy użyciu folii Freedom Color by Gogen. Technika ta daje wiele możliwości trójwymiarowej koloryzacji, która w zależności od sposobu jej przeprowadzenia pozwala osiągnąć różne efekty, poprzez efekt fleszowego odbicia światła aż po grę świateł nadającą fryzurze ruch i objętość.

Podczas całego wydarzenia gościliśmy artystów edukatorów z zagranicy, którzy uświetnili pokaz oraz prowadzili warsztaty z kolekcji. Una Radivojevic - Ambasador REVLON Professional (Belgrad – Serbia) oraz Sinan Šabič - Ambasador REVLON Professional (Słowenia). Całe przedsięwzięcie zrealizowane zostało przy udziale i bardzo dużym zaangażowaniu naszego polskiego zespołu Edukatorów REVLON Professional: Piotra Hutkowskiego, Jakuba Ziemirskiego, Anny Ptak, Joanny Ryś, Uli Grabczak-Osińskiej i Marcina Kamińskiego, którym z głębi serca dziękujemy.

Dziękujemy naszym gościom za obecność, wspólną pracę i zabawę, zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez nas już wkrótce…

Zarząd i Pracownicy NOMENO – wyłącznego dystrybutora marki REVLON Professional.

 


 


Komentarze

Montibello
Kaaral manniskan
aab Moroccanoil
aa Goldwell
Artego NASZ
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur