Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Konferencja REVLON PROFESSIONAL już za nami

data publikacji  2013-12-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Rozpoczęła się w sobotę, 19 października i trwała trzy dni, aż do poniedziałku. Gościliśmy w hotelu Holiday Inn w Łodzi.

Wkroczyliśmy w sezon jesienno-zimowy REVLON PROFESSIONAL prezentując naszym szanownym gościom najnowsze kolekcje fryzur REVLON PROFESSIONAL oraz nową gamę farb REVLONISSIMO NMT - ognistych, trwałych kolorów czerwieni i rudości INTENSE C5.

Była to również okazja do zapoznania się z najnowszymi kosmetykami pielęgnacyjnymi serii STYLE MASTERS, do tej pory kojarzonej wyłącznie ze stylizacją. Obecnie seria STYLE MASTERS uzupełniona została o pielęgnację służącą przygotowaniu włosów do planowanej stylizacji już na etapie ich mycia. Tak przygotowane włosy można dalej stylizować uzyskując sprężyste, elastyczne i mocno nawilżone loki, bądź wygładzoną, niepuszącą się ale też nieobciążoną fryzurę, ewentualnie fryzurę o dużej objętości.

Pierwszego dnia konferencji odbyło się seminarium z udziałem ponad 20 modelek. Jakub
Ziemirski – trzykrotny finalista Międzynarodowego Konkursu STYLE MASTER i laureat trzeciego miejsca w roku 2012, zaprezentował swoje stylizacje. Następnie wkroczyliśmy w kolekcję STYLE MASTERS 2013 – autorstwa X-Presion i Gun Britt Zeller. W dalszym ciągu pokazu zaprezentowaliśmy kolekcję PRIVÉE, która ukazała trendy nadchodzącego sezonu jesień/zima 2013.

Drugiego dnia konferencji odbyły się warsztaty. Pracowaliśmy w sześciu grupach, w sumie ponad 70 uczestników warsztatów miało możliwość wykonać stylizację STYLE Masters, autorstwa X-Presion oraz cięcie i koloryzację wraz ze stylizacją dwóch fryzur z kolekcji PRIVÉE.

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z nową techniką koloryzacji wykonywanej przy użyciu folii Freedom Color by Gogen. Technika ta daje wiele możliwości trójwymiarowej koloryzacji, która w zależności od sposobu jej przeprowadzenia pozwala osiągnąć różne efekty, poprzez efekt fleszowego odbicia światła aż po grę świateł nadającą fryzurze ruch i objętość.

Podczas całego wydarzenia gościliśmy artystów edukatorów z zagranicy, którzy uświetnili pokaz oraz prowadzili warsztaty z kolekcji. Una Radivojevic - Ambasador REVLON Professional (Belgrad – Serbia) oraz Sinan Šabič - Ambasador REVLON Professional (Słowenia). Całe przedsięwzięcie zrealizowane zostało przy udziale i bardzo dużym zaangażowaniu naszego polskiego zespołu Edukatorów REVLON Professional: Piotra Hutkowskiego, Jakuba Ziemirskiego, Anny Ptak, Joanny Ryś, Uli Grabczak-Osińskiej i Marcina Kamińskiego, którym z głębi serca dziękujemy.

Dziękujemy naszym gościom za obecność, wspólną pracę i zabawę, zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez nas już wkrótce…

Zarząd i Pracownicy NOMENO – wyłącznego dystrybutora marki REVLON Professional.

 


 


Komentarze

Mila Pro
Kaaral manniskan
Rica Polska
Goldwell
Hairdreams
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur