Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Magdalena Szewczuk - Gość Radia Pasja

data publikacji  2016-02-01  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

We wtorek, 2 lutego o godzinie 13.00 gościem Radia Pasja była Magdalena Szewczuk. Magdalena Szewczuk ma bardzo bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Praca jest jej pasją.

Czuje się człowiekiem sukcesu, pełnym pozytywnej energii. Podczas licznych szkoleń i projektów dzieli się nią z innymi ludźmi, skutecznie motywując ich do osiągania stawianych przed sobą celów, a w efekcie - spełniania swoich marzeń.

W 2003 roku związała swoje życie zawodowe z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM). Konsekwentnie i z pasją buduje swój biznes. Od 2007 roku jej partnerem jest firma Betterware, która w swoim portfolio ma bardzo szeroką gamę produktów. Firma posiada również bardzo atrakcyjny plan kariery, który wykorzystała w 100% i osiągnęła najwyższy tytuł stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym.

Z wykształcenia jest psychologiem społecznym i pedagogiem, a w ostatnim czasie zdobyłam tytuł dietetyka.

Najnowszym projektem Magdaleny Szewczuk jest Czerwona Szpilka. To cykl adresowanych do kobiet wydarzeń z udziałem najlepszych praktyków biznesu. Jak podkreśla pomysłodawczyni "W ich trakcie inspirujemy, pobudzamy do działania i pokazujemy, jak osiągnąć sukces"

 


 


Komentarze

Targi Katowice
ADJ Trading - JuliArt nasz
AdrionTrade
Montibello
aa Goldwell
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur