Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Paul Gehring - Anioły & diabły dla firmy Alcina

data publikacji  2013-12-07  komentarze  dodaj komentarz
Paul Gehring - Anioły & diabły dla firmy Alcina
zdjęcia hairtrendy

W kolekcji Anioły & diabły, Paul Gehring stawia w centrum uwagi te stylizacje, które będą wyznaczać nowe trendy w nadchodzącym sezonie.

Moda Angels&Devils

Koniec z monotonią, banałami i uniformizmem! Nadchodzący sezon jesień-zima 2013-14 to istna eksplozja wyobraźni i kreatywności – wolna od uprzedzeń i fałszywej nieśmiałości. Lata świetlne od surowych i nudnych zim z przeszłości, nadchodzący sezon prezentuje się w pięknych i lśniących kolorach. Bycie w centrum uwagi jest nie tyle tolerowane, co wyraźnie pożądane.

Ta postawa to najlepszy sposób na przezwyciężenie wciąż trwającego kryzysu. W tym duchu, najważniejsze pokazy mody rozkoszują się fantastycznym luksusem dzięki projektom, które odnoszą się do ostentacyjnego stylu retro – elegancji w starym stylu, z bogatymi detalami, które można dumnie prezentować. Materiały takie jak skóra i futra ponownie lśnią na porannych i wieczorowych strojach w wielu międzynarodowych kolekcjach i są przetwarzane na ekskluzywne ubrania z metalowymi detalami i materiałami wysokiej jakości.

Klasyczne typy ubioru, jak na przykład spódnice, nosi się obecnie ze skórzanymi detalami. Będą niezbędnym elementem garderoby w następnym sezonie. Wspólny mianownik? Wyrafinowany i prawie bezczelny luksus, przypominający nam, że jesteśmy w wyjątkowi, ponieważ przywracamy do życia tradycyjną sztukę krawiectwa i eleganckich materiałów poprzez nowo zaprojektowane kody wizualne.

Stylizacja włosów Angels&Devils

W stylizacji włosów, indywidualizacja przystępnego luksusu – dostępnego wszędzie i dla wszystkich – wyznacza najnowsze standardy. Fryzura znowu służy jako wyjątkowe wykończenie naszego piękna, którym podkreślamy naszą indywidualność, by wyróżniać się i odróżniać od innych. Jakież piękno może przewyższyć to, które lśni ze spersonalizowaną fryzurą bogatą w niuanse!

Kolor zdobył decydujące znaczenie poprzez zupełnie nowe, bardzo eleganckie i naturalne tony: piękne odcienie blond, kasztanowy we wszystkich tonach... W nadchodzącym sezonie, spokojne mieszanki kolorów kontrastujące z intensywnymi odcieniami będą jeszcze bardziej zdominowane przez ciepłe kolory niż ubiegłej zimy. Jesień/zima 2013-14 to sezon, w którym fryzury zwalczają trudności społeczno-ekonomiczne dzięki dużej ilości ciepła, które jest przecież synonimem witalności, jasności, wspólnoty i radości… Jednocześnie fryzury wymagają większej śmiałości z obfitymi, nieuporządkowanymi warstwami, które tworzą nowe linie na włosach wszystkich długości. Dzięki coraz większej wiedzy o modzie i jej demokratyzacji, wszyscy nauczyliśmy się elastyczności i jesteśmy w stanie odzwierciedlić to w naszym wyglądzie.

W kolekcji Anioły & diabły, Paul Gehring stawia w centrum uwagi te stylizacje, które będą wyznaczać nowe trendy w nadchodzącym sezonie. Aktualne i komercyjne projekty jednocześnie odkryte na pokazach mody i na ulicach. Styl uliczny zdobył przewagę: rosnący wpływ modowych blogerek i trendsetterek jest niezaprzeczalny w połączeniu z wydarzeniami na wybiegu.

Paul Gehring na bieżąco śledzi nowości w świecie mody dla firmy Alcina i oferuje najgorętsze trendy, które można dostosować do każdego możliwego gustu: ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy. Największym luksusem jaki może zaoferować stylista fryzur jest spersonalizowana i indywidualna usługa. Pod tym względem, to konsultacja jest naszym najlepszym narzędziem i najgorętszym trendem w sektorze kosmetycznym. Luksus autentyczności, prawdziwie precyzyjnej pracy i przeniesienie naszej wiedzy na naszych klientów jest tym, co odróżnia nas od reszty... TWORZYMY MODĘ!

 


 


Komentarze

Paul Mitchell
Davines
aa Goldwell
Montibello
Keune Jott
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur