Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Paul Gehring - Anioły & diabły dla firmy Alcina

data publikacji  2013-12-07  komentarze  dodaj komentarz
Paul Gehring - Anioły & diabły dla firmy Alcina
zdjęcia hairtrendy

W kolekcji Anioły & diabły, Paul Gehring stawia w centrum uwagi te stylizacje, które będą wyznaczać nowe trendy w nadchodzącym sezonie.

Moda Angels&Devils

Koniec z monotonią, banałami i uniformizmem! Nadchodzący sezon jesień-zima 2013-14 to istna eksplozja wyobraźni i kreatywności – wolna od uprzedzeń i fałszywej nieśmiałości. Lata świetlne od surowych i nudnych zim z przeszłości, nadchodzący sezon prezentuje się w pięknych i lśniących kolorach. Bycie w centrum uwagi jest nie tyle tolerowane, co wyraźnie pożądane.

Ta postawa to najlepszy sposób na przezwyciężenie wciąż trwającego kryzysu. W tym duchu, najważniejsze pokazy mody rozkoszują się fantastycznym luksusem dzięki projektom, które odnoszą się do ostentacyjnego stylu retro – elegancji w starym stylu, z bogatymi detalami, które można dumnie prezentować. Materiały takie jak skóra i futra ponownie lśnią na porannych i wieczorowych strojach w wielu międzynarodowych kolekcjach i są przetwarzane na ekskluzywne ubrania z metalowymi detalami i materiałami wysokiej jakości.

Klasyczne typy ubioru, jak na przykład spódnice, nosi się obecnie ze skórzanymi detalami. Będą niezbędnym elementem garderoby w następnym sezonie. Wspólny mianownik? Wyrafinowany i prawie bezczelny luksus, przypominający nam, że jesteśmy w wyjątkowi, ponieważ przywracamy do życia tradycyjną sztukę krawiectwa i eleganckich materiałów poprzez nowo zaprojektowane kody wizualne.

Stylizacja włosów Angels&Devils

W stylizacji włosów, indywidualizacja przystępnego luksusu – dostępnego wszędzie i dla wszystkich – wyznacza najnowsze standardy. Fryzura znowu służy jako wyjątkowe wykończenie naszego piękna, którym podkreślamy naszą indywidualność, by wyróżniać się i odróżniać od innych. Jakież piękno może przewyższyć to, które lśni ze spersonalizowaną fryzurą bogatą w niuanse!

Kolor zdobył decydujące znaczenie poprzez zupełnie nowe, bardzo eleganckie i naturalne tony: piękne odcienie blond, kasztanowy we wszystkich tonach... W nadchodzącym sezonie, spokojne mieszanki kolorów kontrastujące z intensywnymi odcieniami będą jeszcze bardziej zdominowane przez ciepłe kolory niż ubiegłej zimy. Jesień/zima 2013-14 to sezon, w którym fryzury zwalczają trudności społeczno-ekonomiczne dzięki dużej ilości ciepła, które jest przecież synonimem witalności, jasności, wspólnoty i radości… Jednocześnie fryzury wymagają większej śmiałości z obfitymi, nieuporządkowanymi warstwami, które tworzą nowe linie na włosach wszystkich długości. Dzięki coraz większej wiedzy o modzie i jej demokratyzacji, wszyscy nauczyliśmy się elastyczności i jesteśmy w stanie odzwierciedlić to w naszym wyglądzie.

W kolekcji Anioły & diabły, Paul Gehring stawia w centrum uwagi te stylizacje, które będą wyznaczać nowe trendy w nadchodzącym sezonie. Aktualne i komercyjne projekty jednocześnie odkryte na pokazach mody i na ulicach. Styl uliczny zdobył przewagę: rosnący wpływ modowych blogerek i trendsetterek jest niezaprzeczalny w połączeniu z wydarzeniami na wybiegu.

Paul Gehring na bieżąco śledzi nowości w świecie mody dla firmy Alcina i oferuje najgorętsze trendy, które można dostosować do każdego możliwego gustu: ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy. Największym luksusem jaki może zaoferować stylista fryzur jest spersonalizowana i indywidualna usługa. Pod tym względem, to konsultacja jest naszym najlepszym narzędziem i najgorętszym trendem w sektorze kosmetycznym. Luksus autentyczności, prawdziwie precyzyjnej pracy i przeniesienie naszej wiedzy na naszych klientów jest tym, co odróżnia nas od reszty... TWORZYMY MODĘ!

 


 


Komentarze

SALON INTERNATIONAL
Davines
b AdrionTrade
ab Goldwell
Montibello
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur