Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Izabela Dylewska i Sławomir Pożycki - Gośćmi Radia Pasja

data publikacji  2015-10-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

W środę, 28 października o godzinie 13.00 Gośćmi Radia Pasja byli, Izabela Dylewska i Sławomir Pożycki. Przybliżyli nam wielkie wydarzenie International Hair Fashion Show Z.One Concept organizowane 8 listopada w Łodzi o godz. 16.00.

Izabela Dylewska i Sławomir Pożycki oraz Dorota Falborska są właścicielami firmy Euro Fryz s.c, która od 14 lat zajmuje się sprzedażą artykułów fryzjerskich w Łodzi. Od 25 lat Izabela Dylewska pracuje w branży fryzjerskiej, Sławomir od 10 lat.


Od 4 lat firma Euro Fryz jest jedynym dystrybutorem na Polskę włoskiej marki Z.ONE CONCEPT, która plasuje się na trzecim miejscu w rankingu najlepiej sprzedających się kosmetyków fryzjerskich we Włoszech. Polska natomiast uplasowała się na siódmym miejscu z pośród 44 krajów na całym świecie najlepiej i najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy. Na targach LOOK w Poznaniu w 2015r. otrzymaliśmy medal ACANTHUS AUREUS za najbardziej sprzyjającym realizacją strategii marketingowej.


Firma, organizuje co roku bardzo duże wydarzenie w branży fryzjerskiej SHOW Z ONE CONCEPT. na które serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z branżą fryzjerska. Izabela i Sławomir opowiedzą Państwu o osobach biorących udział w Show. Firma Z ONE CONCEPT co roku obsługuje coraz więcej salonów fryzjerskich w Polsce , organizuje bardzo dużo szkoleń, pokazów i warsztatów aby fryzjerzy mogli poznać nowe kolekcje fryzur na dany sezon łącznie ze strzyżeniami oraz kolorami.


Przyłącz się do najbardziej oczekiwanego wydarzenia roku.

Bilety na SHOW Z ONE CONCEPT można nabyć u regionalnego dystrybutora marki Z.one Concept bądź bezpośrednio u głównego importera Z.ONE Polska w Łodzi tel. 42 651 60 25

 


 


Komentarze

AdrionTrade
ADJ Trading - JuliArt nasz
aa Goldwell
Davines
aab Moroccanoil
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur