Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Panda - PRO4DESIGN

data publikacji  2015-10-09  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Każda inwestycja wymaga nakładów nie tylko finansowych. Profesjonalna realizacja powinna przede wszystkim skupić się na analizie i wyborze odpowiednich dostawców, a także doradców w zakresie profesjonalnego i optymalnego zarządzania planowaną inwestycją.

Dotyczy to aranżacji, organizacji etapów i zadań zakładanego projektu, wyposażenia w specjalistyczne urządzenia, dedykowaną linię mebli branżowych etc. Często finalizacja pomysłu inwestora musi być prowadzona równolegle z jego bieżącymi obowiązkami zawodowymi, co stwarza dodatkową trudność w zachowaniu równowagi między czasem pracy, życiem osobistym, a wyborem optymalnych rozwiązań dla nowopowstającego biznesu.

Budzący ogromne zainteresowanie program PRO4DESIGN to projekt unikalny, wykorzystujący potencjał podmiotów wyspecjalizowanych w dostarczaniu bardzo wysokiej jakości produktów dla konkretnych branż usługowych. Oferta PRO4DESIGN obejmuje wsparcie inwestycji w zakresie: Spa&Wellness, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, hotele i gabinety lekarskie. Celem integracji poszczególnych podmiotów gospodarczych zrzeszonych w ramach programu PRO4DESIGN jest maksymalne wykorzystanie ich zasobów w celu KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI INWESTYCJI, tak aby maksymalnie uwolnić inwestora od czasochłonnych etapów związanych z optymalnym wyborem rozwiązań dla nowej inwestycji, której się podejmują.

W ramach naszej inicjatywy zrzeszającej profesjonalistów ze spółek oferujących marki klasy premium w różnych obszarach działalności, łączymy kluczowe elementy inwestycji w całość i podejmujemy się ich realizacji zaczynając od projektu doskonałej podłogi i ścian, poprzez pełne umeblowanie i wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, a kończąc na dekoracjach. Decydując się na skorzystanie z programu PRO4DESIGN klient otrzymuje doradztwo projektowe i wykonawcze naszych ekspertów. Dostarczamy projekty koncepcyjne, architektoniczne i wykonawcze, projekt i wykonawstwo mebli indywidualnych, dostawę i montaż mebli specjalistycznych, oświetlenie, aparaturę i urządzenia beauty i z zakresu medycyny estetycznej, a także profesjonalne oraz szkolenie personelu.

Uczestnicy programu PRO4DESIGN to podmioty z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji projektów w oparciu o produkty klasy premium. Obszar produkcyjny oparty jest o uznany na całym świecie polski przemysł meblarski. Weryfikacja kooperantów programu, a tym samym gwarancja jakości dostaw i usług pozostaje po stronie partnerów programu PRO4DESIGN. Przejrzystość formy współpracy oraz ograniczenie formalności powoduje, że inwestor uwalnia swój czas oraz zasoby ludzkie delegując realizację inwestycji doświadczonej i wyspecjalizowanej grupie dostawców. Siłę projektu stanowią: zespół architektów specjalizujących sie w projektach wnętrz, wiodący producent wysokiej klasy mebli specjalistycznych, dostawca urządzeń kosmetologicznych, certyfikowany dystrybutor wysokiej klas urządzeń z zakresu medycyny estetycznej oraz dostawca produktów z zakresu wyposażenia wnętrz i wyselekcjonowanych materiałów budowlanych.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszym programie prosimy o kontakt telefoniczny:
+ 48 731 477 112.


Zapytania dotyczące konkretnych inwestycji prosimy kierować na adres:

k.sobon@panda.trzebnica.pl
lub telefonicznie +48 500 111 520

 


 


Komentarze

Davines
Targi Katowice
aab Moroccanoil
aa Goldwell
AdrionTrade
AAAa Targi LOOK

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur