Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

UNIKATOWA MUZYKA BEZ OPŁAT DLA ZAIKS - TO MOŻLIWE

data publikacji  2013-11-22  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Nowym krokiem w historii działalności magazynu jest pierwsze internetowe radio Hair Trendy, dostosowane dla salonów fryzjersko-kosmetycznych. Radio to ma na celu wypromować i przybliżyć kontakty z czytelnikami, fryzjerami, stylistami i słuchaczami.

Pierwsza emisja ruszyła 1 października i okazała się prawdziwym hitem, który mam nadzieje, zagości w salonach na terenie całego kraju.

Program emitowany jest codziennie 24 h na dobę. W czasie dnia 8:00 20:00 wypełniają go wiadomości branżowe, nowinki ze świata mody a także unikatowe utwory muzyczne, nie rozpowszechniane dotychczas na antenie radiowej.

Niezwykłym atutem radia jest możliwość kontaktu z prowadzącym program. Na tematykę audycji nadawanych w radiu może mieć wpływ każdy słuchacz który swoje zainteresowania, pytania i sugestie przekaże nam na czacie.

Najciekawsze propozycje będą poruszane na forum społecznościowym i usłyszycie o nich na żywo w radiu. Chcielibyśmy, aby program tego radia powstawał przy ścisłej współpracy ze słuchaczami i poruszał tematy, które interesują Was najbardziej.

To radio stwarza niezwykle ciekawe możliwości foniczno wizualne i integracyjne w komunikacji społecznościowej branży fryzjerskiej.

Dlatego piszcie o swoich zainteresowaniach, tematyce, która chcielibyście poruszyć i usłyszeć w radiu, które powstało specjalnie dla Was i o Was, a my postaramy się spełnić Wasze oczekiwania.

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
Kaaral manniskan
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024
b AdrionTrade
Davines
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur