Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Wojtek Walczak i Jarosław Ciesiółka - Goście Radia Hair Trendy

data publikacji  2015-04-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

We wtorek, 14 kwietnia o godzinie 12.00 gośćmi Radia Hair Trendy byli Wojtek Walczak i Jarosław Ciesiółka

Wojtek Walczak
16 lat we fryzjerstwie. Od 10 lat właściciel salonu Merlin. Zorganizowany, bardzo kreatywny, odważny i bezkompromisowy w kolorze i strzyżeniu, starający się wyprzedzać trendy. Inspiracji szuka wszędzie. Od natury, poprzez etniczność, ignorowanie konwenansów, aż do sięgania w przeszłość i nawiązywanie do klasycznych stylizacji.

Tworzy nowoczesne wariacje dawnych styli. Uwielbia rywalizację, korzysta z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności w konkursach fryzjerskich (2012: II-gie miejsce w konkursie Kreator New Look, 2008: II-gie miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii senior (fryzjerstwo damskie), 2007: I-sze miejsce w konkursie bodypaintingowym w Poznaniu). Nastawiony na permanentny rozwój, ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń, m.in. w akademii Toni&Guy. W wolnej chwili chętnie podróżuje, a także udziela się w ciekawych projektach, np. modowe sesje fotograficzne.

Jarosław Ciesiółka
Staż zawodowy: 18 lat we fryzjerstwie i 10 lat jako trener. Ogromna wagę przywiązuje do techniki i precyzji. Ponieważ w jego opinii zawód fryzjera i trenera jest techniczny, ale także trochę artystyczny, to tylko ta kombinacja jest kluczem do efektów doskonałych. We fryzjerstwie najbardziej kręci go szukanie inspiracji do zmian - spotykanie, poznawanie i rozmawianie z ludźmi, którzy osiągnęli w tej dziedzinie więcej niż ja. Duże wrażenie wywarło na nim spotkanie z Rafałem Potomskim, który jest dla Jarka ikoną polskiego fryzjerstwa.

Studia na wydziale chemii stosowanej dały mu mocne podstawy w chemii fryzjerskiej, choć to ciągle dziedzina wymagająca ciągłego doskonalenia. Interesuje się dietetyką, trenuje amatorsko pływanie, jeździ na rowerze i uwielbia… czarne samochody;) Bardzo dobrze posługuje się językiem włoskim, ukończył Małopolska Szkołę Trenerów.

 


 


Komentarze

aab Moroccanoil
Pravana
Keune Jott
Montibello
Davines
aa Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur