Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Mistrzostwa Świata Fryzjerstwa Artystycznego - Paryż 2010

data publikacji  2011-01-20  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Wielki sukces Polskiej reprezentacji Mistrzostwa Świata Fryzjerstwa Artystycznego w Paryżu już za nami. Dostarczyły licznej publiczności, która z zapartym tchem dopingowała i podziwiała rywalizację zawodników moc artystycznych wrażeń. Skala i rozmiar tych mistrzostw przejdzie do historii.

Ponad 800 zawodników uczestniczyło w 35 konkursach. Przez płytę konkursową przewinęło się 1475 zawodników, w tym 858 w fryzjerskich konkurencjach damskich, 499 w fryzjerskich konkurencjach męskich, 66 w makijażu, 36 w makijażu ciała i 16 w zdobieniu paznokci. Wielki sukces odniosła nasza reprezentacja seniorów fryzjerstwa męskiego startująca w zespole: Andrzej Matracki, Paweł Matracki i Paweł Piotrowski uzyskując złoty medal w konkurencji Technicznej i brązowy medal w konkurencji Fashion. Swoją klasę potwierdził Andrzej Matracki uzyskując indywidualnie złoty medal w konkursie „Fryzura kreatywna" i złoty medal w konkursie „Strzyżenie klasyczne". Przypomnijmy, że na poprzednich mistrzostwach świata w 2008 r. w Chicago Andrzej również zdobył tytuł mistrza świata. Tym samym udowodnił, że wciąż nie ma równego sobie konkurenta w tej kategorii. Polskę reprezentowali również: Joanna Jakóbek, Marta Robak, Małgorzata Strug-Zgrzywa, Beata Dysiewicz, Piotr Pieper, Mateusz Jakóbek, Tomasz Zimny oraz Anja Piotrowska -- makijaż.

Podczas ceremonii ogłoszono również 5 najlepszych sędziów za rok 2010, w gronie których znalazło się dwoje z Polski -- Marta Strumiło i Joanna Zaremba-Wanczura. Jest to także wielkie wyróżnienie i nobilitacja dla polskiego fryzjerstwa.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim startującym zawodnikom, dziękujemy za moc wrażeń artystycznych jakich nam dostarczyli i które możemy Państwu przekazać w postaci zdjęć na łamach naszego magazynu Hair Trendy.

 


 


Komentarze

Emilio
Chantal
aab Moroccanoil
ADJ Trading - JuliArt nasz
aa Goldwell
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur