Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Patrycja Dembkowska - Gość Radia Hair Trendy

data publikacji  2014-11-16  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

18 listopada o godzinie 12.00 gościem Radia Hair Trendy była Patrycja Dembkowska. Tegoroczna zwyciężczyni L’Oréal Color Trophy w kategorii koloryzacja.

Psycholog, pasjonatka fotografii, artystka, visual merchandiser, ale przede wszystkim Fryzjerka. Droga do fryzjerstwa zaczęła się w wieku piętnastu lat. Wtedy podjęła decyzję, iż zmaterializować swoją wyobraźnie pragnie poprzez fryzjerstwo. Zaczęła naukę w Liceum Ogólnokształcącym na kierunku dziennikarstwo jednocześnie uczęszczała do szkoły zawodowej. W każdą wolną chwilę uciekała do salonu fryzjerskiego swojej mamy gdzie odbywała praktyki. Następnie rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Śląskim gdzie uzyskała tytuł magistra Psychologii biznesu. Cały czas kształtowała swoje umiejętności fryzjerskie w szkołach Polskich i zagranicznych, co zaowocowało zdobyciem tytuły mistrza w zawodzie fryzjer. Ustawiczne kształcenie uważa za klucz do rozwoju osobistego dlatego mimo pracy nie przestałą się uczyć. Po raz kolejny rozpoczęła naukę. Tym razem w Krakowskich Szkołach Artystycznych na kierunku visual merchandising.

Uważa, iż podstawowym zadaniem twórcy, artysty jest dzielenie się swymi umiejętnościami z innymi dlatego została edukatorem marki Kerastase. Gdzie przekazuje wiedze związaną z pielęgnacją włosów ale również dzieli się stroną biznesową swojej pracy.

Kreatywność uważa, za wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobrą zabawę. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w tym procesie może ją spotkać wszędzie ale przede wszystkim w salonie fryzjerskim Barbary Dembkowskiej gdzie pracuje przy stanowisku.

Zdjęcie 1 i 2
Modelka: Paulina Szczepkowska
Stylistka: Gosha Kusper +Gosha Team: Just Stuglik
Fryzjerka: Patrycja Dembkowska
Makijaż: Zoya Zielinska
Fotograf: Weronika Kosińska

Zdjęcie 3 i 4
Fotograf: Michał Lewandowski

Zobacz wideo relacje z VI edycja konkursu L’Oréal Color Trophy.
Zobacz foto relacje z VI edycja konkursu L’Oréal Color Trophy.

 


 


Komentarze

Davines

HT Baner
Moroccanoil
Hairdreams

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur