Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

VI edycja konkursu rozstrzygnięta!

data publikacji  2014-09-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

VI edycja konkursu L’Oréal Color Trophy rozstrzygnięta! Wypełniony po brzegi Teatr Narodowy w Warszawie, wielkie emocje, 6 zespołów w Kategorii Koloryzacja i tylko jedno miejsce na podium. Wielki finał L`Oréal Color Trophy już za nami.

Tegoroczną edycję L`Oréal Color Trophy po burzliwych obradach jury wygrała Patrycja Dembkowska z Salonu Fryzjersko – Kosmetycznego Barbara Dembkowska z Bierunia. Serdecznie gratulujemy! Tegoroczna edycja jest tym bardziej wyjątkowa, ponieważ utworzona została dodatkowa Kategoria Stylizacja, w której zwycięzcą została Anna Witosławska z salonu Trendy 3 z Chodzieży.

Bal fryzjerów
Konkurs L’Oréal Color Trophy zrzesza blisko 30 krajów z całego świata i cieszy się ponad 50-letnią tradycją. Jego celem jest promowanie talentów i kształcenie nowego pokolenia fryzjerów. Bal fryzjerów - to określenie już stało się tradycją w świecie fryzjerów i również w tym roku zostało oddane w pełnym brzmieniu. Po raz kolejny gala finałowa pozostanie w pamięci wszystkich gości zarówno tych, którzy byli obecni w teatrze jak również tych, którzy oglądali relację z wydarzenia na żywo, na fanpage marki L`Oréal Professionnel na Facebook`u.

Show Berni Ottijes
Tegoroczną imprezę otworzył występ gwiazdy muzycznej Margaret, a całość poprowadził Olivier Janiak. Na scenie pojawił się także Maciej Sochacki Dyrektor Działu Produktów Profesjonalnych L`Oréal Polska, który przedstawił wyzwania, jakie stoją przed biznesem fryzjerskim. Na scenie fryzjerskie show w trzech odsłonach wykonał niepokonany Berni Ottjes, który w holenderskim stylu przedstawił cztery odsłony: wodę, ogień, kryształ i złoty pył. Berni Ottjes jest jednym z najbardziej wiodących fryzjerów w Holandii i Belgii, jest właścicielem dwóch salonów fryzjerskich. Podczas licznych pokazów i seminariów na całym świecie, dzieli swoją pasję z innymi fryzjerami. Jego styl to glamour, specjalizuje się w koloryzacji i pasemkach, jest mistrzem w upinaniu koków i budowaniu przestrzennych fryzur. Berni Ottjes to również trzykrotny zwycięzca L`Oréal Color Trophy, trzykrotnie został też mianowany Fryzjerem Roku. Jest członkiem Hall of Fame. W tym roku na specjalne zaproszenie marki L`Oréal Professionnel wystąpił w Polsce na gali L`Oréal Color Trophy.

Finał L`Oréal Color Trophy
Jak co roku jury miało bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie zespoły finałowe zaprezentowały bardzo wysoki poziom sztuki fryzjerskiej. Zgromadzeni w Teatrze Narodowym goście poznali 6 konkursowych finalistów w Kategorii Koloryzacja i 3 zespoły w Kategorii Stylizacja. Przypomnijmy, że na konkurs nadesłano ponad 130 zdjęć. Ich tematem była: Fryzura na światowy wybieg mody. Wejdź w rolę kreatora wizerunku i przygotuj stylizację na światowy wybieg mody. Wszystkie prace finałowe to pomysły na stylizacje, których nie powstydziliby się styliści pracujący z największymi gwiazdami show biznesu.

Zwycięzcą szóstej edycji L’Oréal Color Trophy została utalentowana Patrycja Dembkowska z Salonu Fryzjersko – Kosmetycznego Barbara Dembkowska z Bierunia. Drugie miejsce przypadło Barbarze Szuksztul Lenarczyk z Atelier Fryzur z Siewierza, a trzecie –Jarosławowi Pudełek z Hair&Beauty Roman z Krakowa. W Kategorii Stylizacja nagrodę zdobyła Anna Witosławska z salonu Trendy 3 z Chodzieży. W tej edycji zostały również przyznane nagrody dodatkowe: nagroda internautów, którą przyznali fani marki L`Oréal Professionnel w głosowaniu na fanpage na Facebook`u – zdobył ją Daniel Gryszke z salonu Qualite – Instytut Pięknych Włosów z Wrocławia; nagroda publiczności, którą przyznali goście w głosowaniu sms-owym – zdobył ją Jarosław Pudełek z Hair&Beauty Roman z Krakowa oraz nagroda w Kategorii Stylizacja przyznana przez czytelniczki magazyny Grazia, który w tym roku objął patronat medialny nad konkursem – tę nagrodę zdobyła Anna Witosławska z salonu Trendy 3 z Chodzieży. Wszystkim Zwycięzcom gorąco gratulujemy!

Po części artystycznej goście udali się do klubu Bank na after party, na którym w szampańskich humorach bawili się do białego rana. Wielka Gala L’Oréal Professionnel, choć przeszła już do historii, z pewnością na długo zapadnie w pamięć przybyłych z całej Polski oraz tych zgromadzonych na facebookowym fanpage marki, gości. Na kolejne emocje zapraszamy za rok!


Zobacz wideo relacje z VI edycja konkursu L’Oréal Color Trophy.

 


 


Komentarze

Davines
tunein


HT Baner
Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur