Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Wella Professionals ULTIMATE REPAIR

data publikacji  2024-07-03  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Wella Professionals ULTIMATE REPAIR odbudowuje zniszczone włosy w 90 sekund* W przeciwieństwie do skóry, włosy nie mają umiejętności do samoczynnej odbudowy. Dlatego ULTIMATE REPAIR odbudowuje wiązania wewnątrz, dzięki ALPHA-HYDROXY ACID (AHA).

Kwas organiczny jest na tyle mały, aby wniknąć we włókno włosa najgłębiej jak się da. Odbudowuje wiązania wodorowe w korze, aby wzmocnić rdzeń włosa.

Linia ULTIMATE REPAIR uzupełnia także włos na zewnątrz – na zewnętrzną warstwę włosa działa OMEGA-9 Bio-identyczny lipid. Otula jego powierzchnię i wypełnia łuskę w celu stworzenia bariery ochronnej.

MASKA ULTIMATE REPAIR to intensywna odbudowa uszkodzeń, doskonała gładkość włosów i łatwość rozczesywania, bez uczucia obciążenia. Włosy ulegają nierównomiernemu uszkodzeniu. Wraz ze wzrostem włosa uszkodzenia się kumulują, dlatego maska ULTIMATE REPAIR zapewnia ukierunkowane działanie – dzięki technologii adaptacyjnej odszukuje najbardziej zniszczone obszary włosa, odbudowuje je i wygładza, tam, gdzie jest to wymagane. Inteligentne formuły pielęgnacyjne identyfikują najbardziej zniszczone obszary włosa i odpowiednio je regenerują.

 


 


Komentarze

MilaPro VividColors
Artego NASZ
SALON INTERNATIONAL
ab Goldwell
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur