Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Sztuka tworzenia ponadczasowych blondów z Keune Ultimate Blonde

data publikacji  2024-07-04  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Blond to trend, który nigdy nie wychodzi z mody. Od chłodnej platyny po miodowe refleksy - możliwości jest wiele, a każdy odcień z całego spektrum barw może nadać stylizacji zupełnie inny charakter. Jednak profesjonalna koloryzacja blond powinna zapewniać nie tylko wymarzony kolor, lecz także odżywienie i ochronę włosów

Nowa gama produktów do koloryzacji Keune Ultimate Blonde odpowiada na wszystkie te potrzeby. Nie ulega wątpliwości: tegoroczne lato z pewnością należeć będzie do blondów!

Keune Haircosmetics to marka, która stale udoskonala swoją ofertę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, aktualizując ją zgodnie z najnowszymi trendami w branży oraz wychodząc naprzeciw potrzebom stylistów z całego świata.

Wprowadzając na rynek zaktualizowaną linię produktów Ultimate Blonde, Keune chce przede wszystkim wspierać fryzjerów, aby każdy z nich mógł być mistrzem w dziedzinie rozjaśniania i koloryzacji - usług, które stanowią kluczową część pracy w salonie fryzjerskim.

Nowa oferta Ultimate Blonde, mająca premierę tego lata, to kompletna gama produktów dla każdego rodzaju włosów, odcienia blond oraz każdej techniki aplikacji, obejmująca wszystkie etapy rozjaśniania i koloryzacji. W portfolio produktów znalazły się:


NOWE ODCIENIE
z linii 1500 high lift series

Dopasowane do różnych potrzeb i naturalnych kolorów włosów, pozwalają z łatwością osiągnąć zamierzony odcień blondu.


INFINITE BLONDE,
czyli nowa formuła pudru rozjaśniającego

Ten precyzyjny rozjaśniacz w formie bezpyłowego proszku na bazie glinki pozwala uzyskać do 8 poziomów rozjaśnienia. Posiada maksymalne działanie rozjaśniające, a jednocześnie dba o kondycję włosów. Usuwa przebarwienia i ma przyspieszona działanie we wczesnych etapach rozjaśniania.


PUDER ROZJAŚNIAJĄCY
Power Blonde o ulepszonej formule

Wysokowydajny puder, pozwalający uzyskać aż do 9 poziomów rozjaśnienia. Oparty na technologii Bond Fuser tworzącej wiązania, które pomagają utrzymać mocne włosy podczas rozjaśniania. Usuwa przebarwienia i ma przyspieszone działanie we wczesnych etapach rozjaśniania. Nowa formuła o zmniejszonej zawartości pyłu i łatwej w obróbce konsystencji zapewnia większą kontrolę podczas koloryzacji przy zachowaniu tej samej wydajności.


NOWOŚĆ!
Color Thickener

To zupełnie nowy produkt w gamie Ultimate Blonde, który pozwala w łatwy sposób kontrolować konsystencję dowolnej mieszanki farb do włosów, zapewniając pełną swobodę twórczą. Może być stosowany ze wszystkimi seriami Keune Color i pudrami rozjaśniającymi.
Ponadto wszystkie produkty Ultimate Blonde na bazie nadsiarczanów oparte zostały o technologię Bond Fuser, aby chronić włosy przed uszkodzeniami i zapewnić jeszcze lepsze efekty koloryzacji.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
KEUNE ULTIMATE BLONDE?

● Jednoetapowa, doskonała baza koloryzacji
● Odcienie rozjaśniające dla wszystkich rodzajów włosów
● Wszechstronne pudry rozjaśniające
● Szerokie możliwości tonowania
● Piękny, trwały kolor i mocne, pełne blasku włosy

Koloryzacja blond to sztuka, którą możesz wznieść na nowy, wyższy poziom. Jak przekonuje Keune: “Nasze receptury są wspierane przez 100 lat doświadczenia, a mimo to nasza koncepcja jest prosta. Dajemy Ci narzędzia, dzięki którym możesz być numerem 1”.


Skontaktuj się z Doradcą Keune (wejdź na stronę: keune-polska.pl), wybierz produkty najlepiej dopasowane do swoich potrzeb i ciesz się sztuką tworzenia ponadczasowych, zachwycających blondów!

 


 


Komentarze

Artego NASZ
ab Moroccanoil
b AdrionTrade
Pravana
aA targi-beauty-forum-hair
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur