Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

MOROCCANOIL wprowadza nową kurację PURPLE

data publikacji  2024-07-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Moroccanoil®, światowy lider w dziedzinie kosmetyków na bazie olejków, z radością ogłasza nowy wariant ukochanej Kuracji Moroccanoil. Olejek do pielęgnacji włosów numer 1 w USA* jest teraz dostępny w NOWEJ formule korygującej odcień, która zwalcza miedziane refleksy, jednocześnie odżywiając włosy - dla codziennej pielęgnacji koloru w jednym produkcie!

Specjalnie opracowana dla potrzeb blond, rozjaśnionych i siwych włosów, Kuracja Moroccanoil Purple została wzbogacona fioletowymi pigmentami, aby wzmocnić chłodne odcienie i przeciwdziałać niechcianym żółtym i pomarańczowym tonom. 95% ankietowanych konsumentów stwierdziło, że Kuracja Moroccanoil Purple odświeża pasemka już po jednej aplikacji**.

Ta bogata, a jednocześnie lekka formuła wzbogacona olejem arganowym dostarcza również korzyści stylizacyjne i kondycjonujące, które klienci znają i kochają z klasycznej wersji Kuracji Moroccanoil. Natychmiast wchłania się we włosy, aby natychmiast zwiększyć ich zdolność do ujarzmienia, poprawić blask i zapewnić długotrwałą gładkość i miękkość.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

• Olej arganowy: Bogaty w kwasy tłuszczowe, przeciwutleniacze i witaminę E, olej arganowy to starożytny sekret piękna, który ma wiele zastosowań. Pomaga nawilżyć i zmiękczyć włosy, skórę i paznokcie.
• Ekstrakt z siemienia lnianego: pomaga włosom wyglądać i czuć się zdrowiej.
• Fioletowe pigmenty: neutralizują miedziane odcienie, jednocześnie nadając kolor i efekt wizualny, wzmacniając głębię, wymiar i zapewniając naturalny połysk.

Kolekcja Purple odpowiada na potrzeby wymagających włosów blond, rozjaśnionych lub siwych, aby utrzymać świeży kolor i zapobiegać niechcianym miedzianym refleksom. Poza Kuracją, w serii do pielęgnacji blondów znajdują się także szampon i odżywka. Szampon Blonde Perfecting Purple to profesjonalny szampon bezsiarczanowy, który delikatnie oczyszcza, neutralizując miedziane refleksy i pomagając przywrócić jaśniejszy, bardziej promienny kolor. Odżywka Blonde Perfecting Purple która delikatnie rozplątuje i zmiękcza włosy, jednocześnie wzmacniając odcień i żywotność.


W Polsce oryginalne produkty Moroccanoil są dostępne w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz na www.jbsoptima.pl.

*Dane z raportu US NPD z 2021 roku.
**Na podstawie wyników niezależnego testu konsumenckiego przeprowadzonego na 75 respondentach. 

 


 


Komentarze

b AdrionTrade
Kaaral manniskan
MilaPro VividColors
ab Moroccanoil
Montibello
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur