Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Illuminight by WELLA - najgorętsze wydarzenie sezonu!

data publikacji  2024-06-10  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Naturalne rozświetlenie, mieniące się odcienie, trójwymiarowy efekt. Styliści fryzur i klienci kochają naturalne, pełne olśniewającego blasku rezultaty koloryzacji, jakie zapewnia farba Illumina Color od Wella Professionals.

Premierze produktu w nowej, ulepszonej formule, towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie - #Illuminight by WELLA!

Permanentna farba do włosów Illumina Color od Wella Professionals już od momentu wprowadzenia na rynek zdobyła uznanie i popularność wśród najbardziej wymagających stylistów i klientów na świecie. Stała się globalnym fenomenem, który ustanowił nowy wymiar w dziedzinie koloryzacji włosów. Unikalną cechą farby Illumina Color jest połączenie efektu naturalnego koloru włosów z fenomenalnym blaskiem.

I właśnie tym fenomenalnym blaskiem zalśniła scena w warszawskim studiu ATM 27. marca 2024 r. Prawie 700 gości z 33 krajów na widowni miało okazję podziwiać sztukę fryzjerską w najlepszym wydaniu.

Tą wyjątkową noc rozpoczął pierwszy wspólny pokaz Wella Artistic Team – grupy ambasadorów marki Wella Professionals z Polski – najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych stylistów, którzy w swojej codziennej pracy i poprzez projekty artystyczny wyznaczają najwyższe standardy sztuki fryzjerskiej. Małgorzata Babicz, Piotr Kmiecik, Damian Witkowski, Piotr Adaszkiewicz, Tymoteusz Pięta i Paweł Babicz – tych nazwisk w świecie fryzjerskim nikomu nie trzeba przedstawiać. Modelki miały na sobie archiwalne kreacje projektu Macieja Zienia, w stylizacjach Karki Gruszeckiej. Całość wypadła oszałamiająco, sensualnie i nowocześnie, a fryzury modelek – olśniewająco.

Gościem specjalnym #Illuminight by WELLA był także Romeu Felipe, globalny ambasador Wella Professionals, edukator i twórca unikatowej techniki #Illuminage. Na scenie w Warszawie zaprezentował efekty pracy farbą Illumina Color w nowej odsłonie, pełne lekkości i światła.

Co sprawia, że farba Illumina Color jest tak wyjątkowa? Odpowiedź jest prosta – technologia. Illumina Color wykorzystuje technologię Micro Light, która imituje naturalny połysk włosa z efektem przejrzystości. To również aż 20% mniej uszkodzeń włosa i nawet do 70% więcej odbicia światła! Dodatkowo, farba zawiera technologię Metal Purifier, która chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi kontaktem cząsteczek metali z koloryzacją czy czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenie środowiska. Dzięki temu nie dochodzi do reakcji chemicznej, która wyzwala „wolne rodniki”, odpowiedzialne za starzenie się i uwrażliwianie naszych włosów.

Nowa Illumina Color to 50 przejrzystych odcieni, naturalne i luksusowe efekty koloryzacji oraz 100% krycie siwizny. Oferuje stylistom nieograniczone możliwości: od zmiany odcienia, poprzez tonowanie, przyciemnianie, aż po rozjaśnienie włosów.

 

 


 


Komentarze

Artego NASZ
ab Goldwell
Davines
Pravana
b AdrionTrade
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur